Wpis z mikrobloga

Niby tak, ale Lowry i DeRozan po Raptors nie zagrają inaczej jak w pierwszym składzie. Pójdą do jakiś #!$%@? teamów na maksa albo jeden z nich zostanie i dalej ich zespół będzie ssać kule.

@bielan123:
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: u mnie to samo, może jedna osoba ma takiego na którym pójdzie, ale ona nie grywa w nba. No, ale na steamie mam trochę ludu w znajomych ze slamdunka np czy z parku to można i tak
  • Odpowiedz
BKN, NYK, Hornets, Miami teraz, Cavs, Celtics od 2 lat, Raptors mniej więcej już skonczyli.


@mateusz-zp: BKN dali dupy próbując robić skok na miśka z KG i Piercem, przez co sami się na przebudowę wbili, NYK też próbowali zbudować team na all-starach i nie wyszło, Hornets nie śledzę :), Miami po odejściu LBJ zaczęli dołować, co było raczej do przewidzenia, choć kontuzja Bosha nie pomogła na pewno.
a Cs już
  • Odpowiedz
@MichuB: No ale kazałeś mi wymienić zespoły które się przebudowują. Z jakim skutkiem to widzimy. #!$%@?. Tylko C's mają szansę wyjść obronną ręką. A Zachód w tym czasie gra swoje i staje się w perspektywie tylko silniejszy. Bo na razie wszystkie akcje na wschodzie to łapanie się brzytwy które w perspektywie albo prowadzi do ubytku zawodników na Wschodzie albo do przemieszania grajków i całościowego osłabienia konferencji. Tylko Bullsi zyskali w
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Jak tylko C's? :D
Mamy spory cap space i top 5 pick w drafcie + pierwszą opcję w postaci Melo. Myślę, że Knicks są w dobrym miejscu by przeprowadzić rewolucję w rok i wejść do PO w przyszłym sezonie
  • Odpowiedz