Wpis z mikrobloga

@RPG-7: @MasterSoundBlaster: No bo miały być arcydzieła według mnie. Myślicie, że są jakieś arcydzieła nikomu nie znane? :D ,Wszystko za życie' , racja może pojechałem po bandzie, ale ciekawa historia, z ciekawym zakończeniem. Ogólnie coś było w tym filmie, może ta cała podróź :D
  • Odpowiedz
@mlg20:

Najlepsze to i tak są Ci rolnicy co prosto z pola kukurydzy z marszu pilotują nowy międzygwiezdny pojazd kosmiczny XD #!$%@? no nie.

Mi się wydaje że film jest mocno skrócony i czekam na wersję reżyserską 12h w której tych wszystkich nieścisłości nie będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: zeby nie bylo ze jestem przeciwnikiem szerokiego dozwolonego uzytku. problem jest tylko taki ze to orzeczenie zmienia fundamentalnie dotychczasowe postrzeganie tej instytucji. to do czego powinnismy zmierzac to amerykanski fair use
  • Odpowiedz
@galicjak: Spoko, ja to rozumiem. ;) Dzięki w ogóle za komentarz, bo nie słyszałem o tym przypadku z UE, a sam nie mam pojęcia o prawie. Interesuje się tylko tym co może mnie dotyczyć bezpośrednio. Ty chyba przeciwnie, trochę się znasz. ;)
  • Odpowiedz
Najlepsze to i tak są Ci rolnicy co prosto z pola kukurydzy z marszu pilotują nowy międzygwiezdny pojazd kosmiczny XD #!$%@? no nie.


@mlg20: Nie oglądałeś tego filmu prawda?
Przecież tam było wszystko wytłumaczone -_-
Jak nawet nie potrafisz obejrzeć filmu to jak mamy Cie w ogóle traktować jako poważną osobę w dyskusji?
  • Odpowiedz
@maciek_gi: Mylisz przełom z arcydziełem. Jak ktoś określi estetykę disco polo na nowo, to nie uznam tego za arcydzieło muzyki, mimo że w swoim gatunku będzie rewolucyjne.
Strasznie biedne musi być to s-f, jeśli cała jakość wynika z rozwoju techniki, a tak płaski film zostaje arcydziełem, bo jest ładny.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że oglądałem.Wiem, że Ci rolnicy wcześniej pilotowali Apollo i dla nich to pestka( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mlg20: Nie robi to wcale różnicy, że był już pilotem i jedynym z doświadczeniem jeszcze żyjącym. Po prostu skrzętnie to przemilczałeś by pasowało pod twoją teorię.
Szkolenia dodatkowego dobrze, że nie pokazali bo to nie o tym film.
  • Odpowiedz
@Clermont: Nie mylę. Interstellar jest arcydziełem, tylko niektórzy po prostu jeszcze tego nie dostrzegli. Identycznie było z Odyseją Kosmiczną Kubricka - z początku też zbierała słabe recenzje, dopiero potem ludzie dojrzeli do tego filmu i teraz jest uznawany za kanoniczny. Wróć do Interstellara za 5 lat to zobaczysz. :)
  • Odpowiedz
@maciek_gi: Odyseja miała jakiś przekaz i jest ceniona nie tylko za rewolucyjną realizację techniczną, ale też za przemycenie do fantastyki poważnych koncepcji, wartość intelektualną, Interstellar jest zwykłą, hollywoodzką historią. Nie wiem, do czego tu dojrzewać. Zresztą chyba nikt z jego fanów, którzy najwyraźniej są bardziej wnikliwi, nie potrafi tego wytłumaczyć, bo ciągle rewolucja, rewolucja, efekty, rewolucja, rewolucja. Tylko gdzie treść? Jeszcze nikt tego w tym wpisie nie wyjaśnił.
  • Odpowiedz