Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikapracodawcow #praca #pracbaza #biznes #heheszki #thebestofmirko

1. Narzekaj że pracownica nie przychodzi punktualnie do pracy.
2. Zaczynasz ją straszyć dyscyplinarką.
3. Przypomnij sobie, że nie możesz jej zwolnić dyscyplinarnie bo nie ma umowy.
4. Przypomnij sobie, że praca nie wymaga żadnej pracy.
5. Po prostu płacisz jakiejś kobiecie 6.50 za godzinę za nic bo ani u ciebie nie pracuje ani nie wykonuje żadnej pracy.
6. Wszystkiemu winni zachłanni niepracownicy, bo model biznesowy jest perfekcyjny.
7. Brak profitu

Rakers - #logikarozowychpaskow #logikapracodawcow #praca #pracbaza #biznes #heheszki ...

źródło: comment_PRpjKRqAqhtzgJDlr5CweOqzo90ygWv5.jpg

Pobierz
  • 35
@Rakers: dyscyplinarnie bez umowy xD co do stawki to 6 zeta płacili mi jakieś 7 lat temu, ale to za ciężką harówe w fabryce, gdzie dorabiałam sobie w wakacje. nie wyobrazam sobie, jak można tyle zarabiać będąc dorosłym człowiekiem, nieważne jak ciężka jest praca. ale Karyna też godna pożałowania - jak w ogole mozna takiego smsa napisac do szefa? Z miejsca by u mnie leciała na zbity pysk za brak szacunku
@Svetlan: Dokładnie. Kiedyś miałem taką pracę (w sklepie na nockach) nie działo się praktycznie nic. Można było spokojnie 3-4 filmy obejrzeć, albo przeczytać średniogrubą książkę, czy przeczytać pół interetów, to już wolałem lepsze czasy dla sklepu, kiedy nie dało się całą zmianę usiąść na dupie. Przynajmniej nie wracałem do domu taki psychicznie #!$%@?. Ileż można nicnierobić? Śmiem twierdzić, że jej praca jest w sumie ciężka :P
@moorzynsos: Pracowałem jako steward - po 5h jakiejś imprezy byłem wyczerpany psychicznie. Tyle, że ja nie mogłem oglądać filmów, czytać ksiażek czy przeglądać internetu. Stałem czasem w jakimś tunelu, gdzie nie było niemalże nikogo przez te 5h, brak zasięgu, wifi. Stwierdziłem, że rezygnuję, bo mam dość - co z tego, ze oglądasz fajne imprezy, spektakle, widowiska jak czasem masz ochotę #!$%@?ć ściany albo włączyć alarm, żeby coś się działo. Zacząłem pracować
@Rakers: Straszne że 6,5 na godzinę to jest mniej więcej najniższa krajowa. (przy założeniu pracy 8 godzin dziennie)
A to jest niecałe 1,15 funta lub 1,56 euro Nie będę się rozpisywał ile wynosi stawka godzinowa w Niemczech czy Anglii i jak wysoka jest stopa wolna od podatków, bo większość mireczków to zna
Że ci ludzie jeszcze nie wyjechali z kraju O.o Nie wiedzą o tym?