Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Niedługo moja 18-stka. Postanowiłem, że weźmiemy sobie z kolegami wódkę i popijemy sobie gdzieś w lesie, ewentualnie jak będzie dobra pogoda to jakaś kiełbaska, ognisko itd. I tutaj lekki problem, bo nigdy nie piłem alkoholu (wiem... w waszych oczach jestem #przegryw , zresztą w oczach niektórych moich kolegów [Oni piją alkohol średnio co kilka dni, więc mają wprawę) mam wrażenie, że również - w dodatku nie chodzę na imprezy i #tfwnogf ). Ile około mogę wypić, żeby nie zaliczyć jakiegoś mocnego zgona? Jakieś sposoby, aby #alkohol aż tak mocno nie rył mi bani?
#kiciochpyta
  • 105
@trevoz: Gadanie " bądź asertywny ", "nie pij dużo" się nie sprawdza w realu.. Z doświadczenia wiem ,że szybko się zapomina o tych zasadach :D Musisz to zrobić taktycznie, po pierwsze : - Pijcie same piwa; po drugie : nie możesz dorównać piwami kolegom więc kup sobie słabsze (te co mają mniej % i powiedz ,że to Twoje ulubione xD) i najedz się porządnie i wyspij przed melanżem :) Pozdrawiam Krzysztof
@trevoz: Ale głupie rady. Zacznij się wprawiać w samotności przy monitorze, przy mirko i wrzucaj zdjęcia jak pokazujesz "zdrowie" do monitora a następnie wrzucaj pod tag #pijzwykopem który ma 170 obserwujących przegrywów. Zacznij od jednego browara, potem dwa, potem cztery, potem wypij wino musujące za 4,99 albo jabola, popij piwem i zezgonuj. 100ml wódki, browar. Testuj, przyzwyczajaj bebechy. Potem się dobrze zapraw czymś tłustym przed melo i chłopaki się zdziwią.
@trevoz: Nie wiem czy ktos podawal Ci jakies faktyczne ilosci, nie mam sily czytac tego wszystkiego. Jak bedziesz najedzony to imo 4 piwa albo 0,25 powinno byc bezpieczne, jezeli chodzi o wieksze ilosci uwazaj (no i wiadomo, kontroluj swoj stan). Pamietaj, ze alkohol dziala z opoznieniem i jesli czujesz, ze nie powinienes wiecej pic to pewnie i ostatnia kolejka byla niepotrzebna.
@trevoz: Jak nie piłeś to i nie paliłeś pewnie. Tym razem też nie pal bo się zaj*biesz w akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pij szybko, żebyś mógł ocenić na ile jesteś pijany. Jak od kolejki minęło 5 minut a masz ochotę wyj*bać całą butelkę to tego nie rób. Nie radzę. Nie pij na pusto. Każdy kieliszek zapijaj tylko nie innym alkoholem. ( ͡° ͜ʖ