Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Niedługo moja 18-stka. Postanowiłem, że weźmiemy sobie z kolegami wódkę i popijemy sobie gdzieś w lesie, ewentualnie jak będzie dobra pogoda to jakaś kiełbaska, ognisko itd. I tutaj lekki problem, bo nigdy nie piłem alkoholu (wiem... w waszych oczach jestem #przegryw , zresztą w oczach niektórych moich kolegów [Oni piją alkohol średnio co kilka dni, więc mają wprawę) mam wrażenie, że również - w dodatku nie chodzę na imprezy i #tfwnogf ). Ile około mogę wypić, żeby nie zaliczyć jakiegoś mocnego zgona? Jakieś sposoby, aby #alkohol aż tak mocno nie rył mi bani?
#kiciochpyta
  • 105
@trevoz: Trzy głębsze i będziesz #!$%@? :D Ja pamiętam, jak kilka miesięcy przed 18ką pierwszy raz piłam i po jednym, małym piwie bardzo szumiało mi w głowie :)
A tak serio, to nikt Ci nie powie, co masz zrobić. Jedynie mogę potwierdzić powyższe rady. Poza tym już widzę jak pijesz z kolegami i jak będzie kolejna kolejka, a Tobie będzie szumiało w głowie to powiesz "Nie, sorki, więcej nie pije". Żyć
@btuned: Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeżeli zapijać to tylko winem. I to wytrawnym! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@trevoz 150ml to według mnie ilość jeszcze bezpieczna dla każdego. A co do picia dalej, to na Twoim miejscu bym uważał. Mam znajomego, którego trzeba było odnosić do domu po 5 kieliszkach wypitych w godzinę, więc ostrożnie. Wiele zależy od organizmu.
najedz sie, wyspij sie noc przed, popijaj czyms i najlepiej przegryzaj cos jeszcze w trakcie, nie pij szybkich kolejek lepiej mniej a co jakis czas ;p
@trevoz: mój ziom też miał postanowienie nie pić przed 18. Jak już zaczął to teraz nie zaśnie bez kilku browarów i sam potrafi #!$%@?ć 0,7 whisky nocą grając w playa.
@trevoz: Czemu przegryw? Ja szanuję, wytrzymałeś tyle lat gdy wokół pełno młodych którzy już bez alkoholu nie potrafią sie bawić. Od siebie mogę powiedzieć, że jak wypijesz 2 piwa to już będzie makarena.