Wpis z mikrobloga

Moj wujek jest niezlym smieszkiem.... SMIESZEK LVL OVER 90000 :)
Opowiadal dzisiaj historie z czasow studenckich.

Na pierwszym roku studiow wynajmowal mieszkanie z trzema innymi kolegami. Jeden z kolegow spytal, czy mogliby inni wyjsc, bo chce sprowadzic #rozowypasek na chate. Zgodzili sie, a kolega oczywiscie dal im na autobus i kino.

Smieszki wpadly na pomysl, ze jak tamten ma miec kolezanke na chacie - musza szybko posprzatac i odpowiednio "udekorowac" mieszkanie.

Na wejsciu zrobili wielki napis: "Przekraczajac te progi, dziewczyny rozszerzaja nogi. Nabieraja ochoty i szybko pozbywaja sie cnoty". Sciany byly przyozdobione obrazkami z gazet dla doroslych.

Akcja (z opowiadan kolegi) wygladala tak:
Ida sobie wtuleni w siebie on i ten #rozowypasek . Mysli sobie #bedoseksy jak nic.
Wchodza... rozowy pasek zamiera, lisc wychowawczy i uciekla...

Przez tydzien kolega nie odzywal sie do mojego wujka i innych wspollokatorow.

#studbaza #humor #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow troche tez #tfwnogf dla kolegi ;D
  • 14
@Mam_Glupi_Nick: znam te historie, bo mój wujek mojej ex byl jednym z tych kolegów-"śmieszków". Ten koleś-"amant" próbował później wytłumaczyć kolezance jak było naprawde, ale nei słuchała. Rozgadała za to wszystkim, ze jest zboczencem itd. Nawet skontaktowała się z jego rodzicami. Dostawał pogróżki od jej kolegów, że go zabiją, wyzwiska od gwałcicieli i inne to niby była codzienność, szczególnie gdy wracał do domu (razem z ta dziewczyną pochodzili z jednej mijescowosci). Po