Wpis z mikrobloga

Hahaha! Nie wierzę co się wydarzyło XDDD. Wracam z psem po spacerze. Wchodzę do klatki w bloku, gdzie mieszkam. Czekam na windę z jakimś #rozowypasek w czapce. Wsiadamy razem do windy. Wciska 8, ja 7. Ściąga czapkę. Patrzę, a tutaj jak nic solidne 9/10. Nie wiem co mi o------o, ale teraz zaczynają się #heheszki mocno. Słuchajcie. Zaczynam mój podryw: Po cichu, patrząc jej w oczy mówię:




  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@triff_: Oczywiście. Powiem Ci więcej. Po zapachu kobiety jestem w stanie stwierdzić, czy jest aktualnie w fazie owulacji i wykorzystać to w celu ułożenia jej pod sobą.

I nie jestem w tym odosobniony, także radzę uważać na obecnych i przyszłych kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 29
@JezusCzarodziej: jedynym plusem tej reklamy jest to, że tak często pokazywana może przyczynić się do edukacji sporej części mieszkańców naszego kraju, że niskie ceny włączamy a nie włanczamy.
  • Odpowiedz
@triff_: Twój kolega ma rzadki dar. Jak chcesz się dowiedzieć więcej to z nim pogadaj. A jeżeli wstydzisz się z nim to możesz ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mojwa: S--s za obopólną zgodą to nie g---t () Nie zdarzyło Ci się nigdy, że w trakcie rozmowy, która z początku była "tylko żeby pogadać" zmieniałaś zdanie i nabrałaś ochoty na
  • Odpowiedz
@mojwa: No widzisz. Jak wiadomo, u większości mężczyzn, w momencie kiedy spełnisz ich indywidualne wymagania, ten sam mechanizm załącza się dużo szybciej. I mam tu na myśli dużo szybciej i dużo głębiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@triff_: O proszę! Różowypasek, który szanuje męskie tajemnice. Masz mój dozgonny szacunek siostro za swój prawilny styl bycia ;)
  • Odpowiedz
To weź mnie uprzejmie oświeć koleżanko. Czego ona wg Ciebie może chcieć?


@JezusCzarodziej: Może dała numer, żeby mieć święty spokój i nawet nie odbierze albo jak odbierze to się czymś wykręci (ja tak robię). Może uznała, że gość owszem fajny, można z nim pogadać, ale bez żadnych perspektyw (w wykopowym języku - friendzone). Zwłaszcza, że to sąsiad, a fajnie mieć znajomego sąsiada, może się przydać do zrobienia zakupów albo ewentualnie
  • Odpowiedz
Dobra wykopowi eksperci do spraw relacji międzyludzkich.

Przynajmniej zagadał i doprowadził do wymiany kontaktów. Być może dziewczyna go zleje, ale przynajmniej próbował, więc #wygryw w porównaniu do przegrywow z #tfwnogf
  • Odpowiedz
@Sudokuu: Plus za działanie, ale wyobrażanie sobie dzikiego seksu na podstawie kilku zamienionych w windzie słów jest równie zabawne, jak wyobrażanie sobie małżeństwa, dzieci, wnuków i miłości do grobowej deski ;)
  • Odpowiedz