Przypominam, że dzisiaj o 14:25 na TVP Sport będzie transmisja Drużynowych Mistrzostw Europy U23 :) Weekend z żużlem wciąż trwa.
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To już myślałem, że w żużlu są jaja jak jest deszcz, a się okazuje, że w f1, która wykłada w ciul więcej pieniędzy wcale nie jest lepiej
#f1 #zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam meczu ekstraligi 2010-2015 jak Gollob jechał pod samą bandę i nogą odpychał się od płotu. kurła kiedyś to było. pozdro z zielonej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel
AbaKowner - Szukam meczu ekstraligi 2010-2015 jak Gollob jechał pod samą bandę i nogą...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Falubaz z takim składem jak nie awansuje to będzie wielka niespodzianka imo.Z tym że,budując taki mocny skład zapomnieli że sezon nie kończy się na rundzie zasadniczej,a w p/o jeden nieudany mecz niweczy cały wysiłek.Ale na papierze,dawno nie było tak mocnej ekipy w 1.lidze.Ostatnio to Apator.
#zuzel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy możemy oficjalnie przestać śmiać się z Leszna, że nie jest polskim klubem i zacząć nazywać tak Wrocław? #zuzel

Szczerością wykazał się też Czugunow, który zdradził, że nie jest dumny ze sposobu, w jaki uzyskał polskie obywatelstwo. Aby przyspieszyć cały proces, Rosjanin wziął fikcyjny ślub z Polką, po czym kilka miesięcy później wziął rozwód. - Dostałem paszport i polską licencję, tego chciałem. To osiągnąłem. Ktoś może mnie za to krytykować,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DartNorbe: w normalnym kraju, jakby ktoś się do czegoś takiego przyznał publicznie, to by został deportowany + by groziły prawne konsekwencje słupowi, ale w polsce jak w lesie
  • Odpowiedz
Sezon powoli dobiega końca, jutro ostatni w tym roku trening na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Jeśli ktoś zdążył się stęsknić za żużlem to zapraszam na 18:00! :)
A za tydzień w sobotę ostatnie zawody w tym roku, mecz Polska - Team Europa w Berlinie, znów będzie okazja do pościgania się z byłymi/obecnymi zawodowcami, w stawce min. Wojciech Lisiecki, Sindy Weber czy John Pedersen :)
#zuzel #mirekzuzlowiec
cinek687 - Sezon powoli dobiega końca, jutro ostatni w tym roku trening na Stadionie ...

źródło: comment_16650780517k7dA9QyLWxob4HVW0quRY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumiem w tym roku to bez p---------a wszyscy mają regulamin w dupie i już oficjalnie składy zaczynają prezentowac?
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pq18 Az dziwne, że w Norwegii nie założyli mu nart i nie kazali mu brać udziału w jakiś biegach narciarskich czy tam kombinacji norweskiej. A no tak urodził się w Anglii
  • Odpowiedz