Mogliby zrobić, że zamiast top6 w gp utrzymuje się top12. I tak bez różnicy, bo top12 dostaną dzikie karty. Jedynie łatwiej dać dzikusa każdemu oprócz Polaka. #zuzel
@Pituch dlaczego szkoda Kubery? Jechał w GP challenge i nic nie pokazał. Dziką kartę dostał Patryk, który miał tyle samo punktów co 6. zawodnik GP, więc zasłużył. Przecież nie dadzą dzikich kart dwóm Polakom
Hmm ja początkowo myślałem, że w Gdańsku to tam normalne zawirowania jak co sezon ale czytam czytam to KEK może być zonk jak pouciekają zawodnicy #zuzel
"STOP UKRAINIZACJI POLSKI" na młynie Śląska - dobrze widziałem? To jest dramat. Decyzja o tym, że moja noga na tym stadionie nie postanie jakieś 8 lat temu to jedna z lepszych decyzji w sferze hobby/rozrywka.
Już abstrahując od tego, że ze sportowego punktu widzenia powinno się ten klub zaorać, Kabanos Arenę rozebrać a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na Spartę (Mistrzów Polski 2021 na #zuzel) i najwspanialszą drużynę Śląska (Mistrzów Polski
@artorrotorro: na stadionie mógłby być żużelek. Na pewno przyszłoby więcej kibiców niż na śląsk. Chociaż z drugiej strony nie ma tego klimatu Olimpijskiego.
@Navrazz: oczywiście, że nie ma tego klimatu, nie ma takiej opcji. Ale już przenieść Panthers na Kabanos Arenę bo mniej więcej taka sama liczba osób przyjdzie wygląda bardziej sensownie. Zrobić tam jakieś nie wiem, wyścigi rydwanów, strzelanie z procy, cokolwiek. Wszystko będzie lepsze od tych parodystów biegających za piłką i tych siedzących w biurach.
Dzikie karty pewnie dostaną kolejno: Dudek, Woffinden, Vaculik, Michelsen i Thomsen, ale Doyle to wypisz wymaluj jak schyłek Jonssona, więc przydałoby się trochę świeżości w jego miejsce. Tak więc prosta i szybka ankieta... ( ͡°͜ʖ͡°)
#zuzel