Mogliby zrobić, że zamiast top6 w gp utrzymuje się top12. I tak bez różnicy, bo top12 dostaną dzikie karty. Jedynie łatwiej dać dzikusa każdemu oprócz Polaka.
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Dzikie Karty:

Dudek, Tai, Vaculik, Thomson, Doyle, Michelsen

Fajny ten powiew nowości. Szkoda Kubery

Pełna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch dlaczego szkoda Kubery? Jechał w GP challenge i nic nie pokazał. Dziką kartę dostał Patryk, który miał tyle samo punktów co 6. zawodnik GP, więc zasłużył. Przecież nie dadzą dzikich kart dwóm Polakom
  • Odpowiedz
Hmm ja początkowo myślałem, że w Gdańsku to tam normalne zawirowania jak co sezon ale czytam czytam to KEK może być zonk jak pouciekają zawodnicy
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"STOP UKRAINIZACJI POLSKI" na młynie Śląska - dobrze widziałem? To jest dramat. Decyzja o tym, że moja noga na tym stadionie nie postanie jakieś 8 lat temu to jedna z lepszych decyzji w sferze hobby/rozrywka.

Już abstrahując od tego, że ze sportowego punktu widzenia powinno się ten klub zaorać, Kabanos Arenę rozebrać a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na Spartę (Mistrzów Polski 2021 na #zuzel) i najwspanialszą drużynę Śląska (Mistrzów Polski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Navrazz: oczywiście, że nie ma tego klimatu, nie ma takiej opcji. Ale już przenieść Panthers na Kabanos Arenę bo mniej więcej taka sama liczba osób przyjdzie wygląda bardziej sensownie. Zrobić tam jakieś nie wiem, wyścigi rydwanów, strzelanie z procy, cokolwiek. Wszystko będzie lepsze od tych parodystów biegających za piłką i tych siedzących w biurach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zmarzlik musi zdobyć jeszcze pięć tytułów. Wtedy będzie miał fajny kewlar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzikie karty pewnie dostaną kolejno: Dudek, Woffinden, Vaculik, Michelsen i Thomsen, ale Doyle to wypisz wymaluj jak schyłek Jonssona, więc przydałoby się trochę świeżości w jego miejsce. Tak więc prosta i szybka ankieta... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zuzel

Kto powinien zastąpić Doyle'a w GP 2023?

  • Kubera 58.9% (53)
  • Kołodziej 13.3% (12)
  • Lebiediew 26.7% (24)
  • Huckenbeck 1.1% (1)

Oddanych głosów: 90

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach