Wszystko
Najnowsze
Archiwum
11
Żużel. Mateusz Cierniak mistrzem świata juniorów! Jakub Miśkowiak wrócił z...

Polacy zdominowali ostatni turniej SGP2 w Toruniu. Finał był huśtawką nastrojów dla dwóch zawodników. Wiktor Lampart już witał się ze srebrnym medalem, by skończyć mistrzostwa poza podium. Złoto dla Cierniaka, srebro ma Kvech a Miśkowiak brąz!
z- 0
- #
- #
@Nokimochishii jego chłopak?
- 0
@GoodLikE nic mi o tym nie wiadomo żeby Michelsen i Cierniak byli parą skoro mają swoje dziewczyny, ale być może ostatnie takie zdjęcie zawodników ze wspólnego klubu :) Milo ze tak kapitan Motoru zareagował na IMSJ Cierniaka.
- 1
Dziękuje Świdnicki....
#zuzel
#zuzel
- 1
skąd oni się urwali, jakie team order, jaki padok ? ani to f1, ani nie jeżdżą oni na kobyłach.
#zuzel
#zuzel
- 0
Termos niech wyskakuje z kasy na Lamparta
#zuzel
#zuzel
5 Polaków w półfinale i po 1 Czechu, Duńczyku i Angliku a ta dwójka cepów z Eurosportu się do tego tasuje. #zuzel
Jonas Knudsen - ambasador Audi, czy mistrz olimpijski?
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_1664563817vVZl1AxJXtqPiVh4MJAohD.jpg
Pobierz- 0
@Komisarz_Ryba: prawie jak OUTA :P
@Komisarz_Ryba: ale mnie to bolało xD
- 0
Eurosport nie ma podejścia do C+ w kwestii realizacji zawodów żużlowych. Pokazywanie wszystkiego tylko nie walki na torze (której i tak jest jak na lekarstwo), słabe grafiki i beznadziejna muzyka
#zuzel
#zuzel
@Komisarz_Ryba xD
Zawody gównianej rangi gdzie pewnie lepsza ekipa pije drineczki u Rydzyka. To raz. Porównywanie C+ które żużel ma w swoim portfolio ponad 25 lat do Discovery, które stawia pierwsze kroki w tym jest turbo głupie :P
Zawody gównianej rangi gdzie pewnie lepsza ekipa pije drineczki u Rydzyka. To raz. Porównywanie C+ które żużel ma w swoim portfolio ponad 25 lat do Discovery, które stawia pierwsze kroki w tym jest turbo głupie :P
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Dobra jednak stwierdzam mute i bez dźwięku. Lampart urodzony prawie na motoarenie no co to za p--------o?
#zuzel
#zuzel
- 3
Kurłą :D gadają przed biegiem. Cierniak z 9 punktami to pewny półfinał i pewne mistrzostwo. Cyk 0 pkt ;D
#zuzel
#zuzel
Realizator pijany lub niespełna rozumu.
Chlupac walczy ambitnie żeby nie przyjechać za babą, to on pokazuje samotnie jadącego zawodnika w kasku niebieskim.
#zuzel
Chlupac walczy ambitnie żeby nie przyjechać za babą, to on pokazuje samotnie jadącego zawodnika w kasku niebieskim.
#zuzel
@Michal9788 to samo pomyślałem, ale miałem w----a
@Michal9788 typowe production value Eurosportu, od czasu kiedy sec pokazują to ciągle tak o----------ą
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Serial o żużlu ma emisję o tej samej porze co SGP2, pan Majewski to jednak fachowiec jest
#zuzel
#zuzel

siema, jutro jade pierwszy raz na żużel, na GP w Toruniu
jak to jest z punktacją? jadę z wujkiem i chce coś wiedzieć odnośnie punktacji
widzę że punktacja układa się następująco:
Bartosz Zmarzlik 148
jak to jest z punktacją? jadę z wujkiem i chce coś wiedzieć odnośnie punktacji
widzę że punktacja układa się następująco:
Bartosz Zmarzlik 148
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@lukasz-lux: już dawno Zmarzlik jest miszczem
















Ktoś może to potwierdzić? To jest wręcz niemożliwe aby była to prawda:
tl ;dr menadżer Wilków Krosno zwiększony na 8 miesięcy za selfie w Zielonej Górze
https://sport.interia.pl/zuzel/news-kosztowne-selfie-menadzera-juz-je-usunal-ale-kara-go-nie-min,nId,6318483
źródło: comment_1664609341tBAqLL7qwK2B0sHhYF03oB.jpg
PobierzNiezbadane są wyroki PZMotu czy innego leśnodziadkowskiego gremium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden kombinuje cały sezon, jak rusko z młodyn Drabikiem i nic mu nie robią, inny za zdjęcie dostanie do mają zawieszenie¯\_(ツ)_/¯
Miał za małe chody w środowisku i tak się skończyło