@Patres:
Niezbadane są wyroki PZMotu czy innego leśnodziadkowskiego gremium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden kombinuje cały sezon, jak rusko z młodyn Drabikiem i nic mu nie robią, inny za zdjęcie dostanie do mają zawieszenie¯\_(ツ)_/¯
Miał za małe chody w środowisku i tak się skończyło
  • Odpowiedz
  • 0
@GoodLikE nic mi o tym nie wiadomo żeby Michelsen i Cierniak byli parą skoro mają swoje dziewczyny, ale być może ostatnie takie zdjęcie zawodników ze wspólnego klubu :) Milo ze tak kapitan Motoru zareagował na IMSJ Cierniaka.
  • Odpowiedz
skąd oni się urwali, jakie team order, jaki padok ? ani to f1, ani nie jeżdżą oni na kobyłach.
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5 Polaków w półfinale i po 1 Czechu, Duńczyku i Angliku a ta dwójka cepów z Eurosportu się do tego tasuje. #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eurosport nie ma podejścia do C+ w kwestii realizacji zawodów żużlowych. Pokazywanie wszystkiego tylko nie walki na torze (której i tak jest jak na lekarstwo), słabe grafiki i beznadziejna muzyka
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Komisarz_Ryba xD
Zawody gównianej rangi gdzie pewnie lepsza ekipa pije drineczki u Rydzyka. To raz. Porównywanie C+ które żużel ma w swoim portfolio ponad 25 lat do Discovery, które stawia pierwsze kroki w tym jest turbo głupie :P
  • Odpowiedz
Dobra jednak stwierdzam mute i bez dźwięku. Lampart urodzony prawie na motoarenie no co to za p--------o?
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurłą :D gadają przed biegiem. Cierniak z 9 punktami to pewny półfinał i pewne mistrzostwo. Cyk 0 pkt ;D
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Realizator pijany lub niespełna rozumu.
Chlupac walczy ambitnie żeby nie przyjechać za babą, to on pokazuje samotnie jadącego zawodnika w kasku niebieskim.
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serial o żużlu ma emisję o tej samej porze co SGP2, pan Majewski to jednak fachowiec jest
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema, jutro jade pierwszy raz na żużel, na GP w Toruniu
jak to jest z punktacją? jadę z wujkiem i chce coś wiedzieć odnośnie punktacji

widzę że punktacja układa się następująco:

Bartosz Zmarzlik 148
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Teraz zobaczyłem że serial żużlowy będzie wychodził co tydzień xD
No nieee
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach