@Faiko: no i tu brawo dla nich że nie mają takiego kija w dupie jak np Borek i potrafią się śmiać z siebie a także z "głupich przepisów" których bronią w trakcie sezonu.
  • Odpowiedz
Format tej gali to jest k&*wa dramat, widać tu paluchy eee yyyy Majewskiego, zamiast 10 minut fałszującej Dody lepiej byłoby pokazać highlighty każdej drużyny z osobna i najlepsze akcje większości zawodników
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale bym se potańczyl na takiej imprezie Tygodnika Żużlowego czy dzisiaj po tej gali, biba będzie nieziemska xd #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przepraszam co to za cringe loża szyderców? Boziu 3 minuty oglądania tej gali i dziękuje p------e
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro miało być świętowanie z zawodnikami Motoru, stronę z biletami już w------o. Wspaniała organizacja :D
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nokimochishii: stronę wywaliło już o 19:56. Też kupiłem, ale zaczyna mnie marketing motoru irytować. Termin z tyłka, sposób też beznadziejny na celebrację. Liczyłem na podpis na mistrzowskiej koszulce, miały być po tygodniu. Do tej pory nie ma nawet informacji
  • Odpowiedz
Czy korzysta ktoś z was z Canal+ z jednego konta na dwóch urządzeniach? Chce obejrzeć to jest żużel a nie chce specjalnie wykupować dostepu a nie wiem czy tak się da
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach