Ale bym tam pochlał i posłuchał anegdot Edzia Durdy o 4 rano XD #zuzel
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
TYSEN TAG #zuzel
- 2
dawać raz dwa bo berbelucha ciepleje
#zuzel
#zuzel
- 6
@Nokimochishii: ja czekam czy będą mieli jaja żeby pana Leszka sparodiować z jego "sędzia nie popełnił błędu ale mógł podjąć inną decyzję" :D
- 1
@Faiko: no i tu brawo dla nich że nie mają takiego kija w dupie jak np Borek i potrafią się śmiać z siebie a także z "głupich przepisów" których bronią w trakcie sezonu.
- 1
Bartosz ZMARLIK
#zuzel
#zuzel
@Nokimochishii poprawiła się później na szczęście xd
- 1
@LaPasion: No tak, minutę później prawie, haha
Cierniak ma dobrą szprychę #zuzel
Cierniak maturzysta, a wygląda jakby miał egzamin gimnazjalny przed sobą #zuzel
- 5
Format tej gali to jest k&*wa dramat, widać tu paluchy eee yyyy Majewskiego, zamiast 10 minut fałszującej Dody lepiej byłoby pokazać highlighty każdej drużyny z osobna i najlepsze akcje większości zawodników
#zuzel
#zuzel
Ale bym se potańczyl na takiej imprezie Tygodnika Żużlowego czy dzisiaj po tej gali, biba będzie nieziemska xd #zuzel
przecież ona nie umie śpiewać
#zuzel
#zuzel
Ja p------e co to jest
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_16654296141l2RCMD3prbvQNPhSMBldp.jpg
Pobierz- 2
Przepraszam co to za cringe loża szyderców? Boziu 3 minuty oglądania tej gali i dziękuje p------e
#zuzel
#zuzel
- 2
panie Majewski nieee
#zuzel
#zuzel
- 0
konto usunięte via iOS
- 0
konto usunięte via iOS
- 2
jezus, Ciegielski to nawet na galę się ubrał jak wieśniak XD
#zuzel
#zuzel
- 6
Gotowi na festiwal żenady?
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_16654255234seUDBIciYUMbVtdLeP69h.jpg
Pobierz- 0
Jutro miało być świętowanie z zawodnikami Motoru, stronę z biletami już w------o. Wspaniała organizacja :D
#zuzel
#zuzel
@DejwiD: Kupiłem bez problemu. Strona aby lekko muliła, ale nie padła.
- 0
@Nokimochishii: stronę wywaliło już o 19:56. Też kupiłem, ale zaczyna mnie marketing motoru irytować. Termin z tyłka, sposób też beznadziejny na celebrację. Liczyłem na podpis na mistrzowskiej koszulce, miały być po tygodniu. Do tej pory nie ma nawet informacji
- 0
Czy korzysta ktoś z was z Canal+ z jednego konta na dwóch urządzeniach? Chce obejrzeć to jest żużel a nie chce specjalnie wykupować dostepu a nie wiem czy tak się da
#zuzel
#zuzel







#zuzel
póki co tylko to wrzucili