Wpis z mikrobloga

@Herato: głupie pytanie. Jak nie masz totalnie żadnej wiedzy o danym sporcie to będzie nudny. A że wymieniłeś ich tak wiele, to któryś się trafi, np. dla mnie koszykówka.
  • Odpowiedz
@Herato: Dla mnie f1, ale to akurat wina tego, że za gówniaka zawsze do obiadu siadałem i w tv leciała transmisja i człowiek przy tym zasypiał. Teraz wprowadzili zmiany i już nie ma dominacji merca, to formuła stała się.. Nadal tak samo nudna. Z dominacji merca przychodzi chyba czas na dokładnie te samo top 3 gruzowało resztę stawki. Jak jeszcze Williams nie był takim gównem i był w miarę kompetetywny,
  • Odpowiedz
@grisha12: Ja ogarniam sporo sportów, a nawet się jakoś zbytnio nimi nie interesuje. Po prostu niektóre nie są przyjazne dla widza i nudzą. Wiesz o co chodzi, ale i tak to jest cholernie nudne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Herato: jak sie ma komu kibicowąc to każdy z tych sporów budzi emocje i przyciaga zainteresowanie. jak był kubica to F1 bardziej przyciągała. Siatkówka emocjonuje gdy gra o coś reprezentacja, ale meczów ligowych nie trawiłem nigdy.
  • Odpowiedz
@SiemaNagor: @Herato: Ostatnio ze szwagrem poszedłem pierwszy raz w życiu na żużel - finały MP. Mówił że takie to zajebiste że bedziesz w kasku po tym spał. Najlepsza z tego wszystkiego była kiełbasa i piwko. Zjadłem obydwa x2 :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herato: imo piłka nożna zdecydowanie, z wymienionych sportów tylko nożna mnie usypia faktycznie do snu aż xD Ale u każdego to będzie inaczej
  • Odpowiedz