Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Janowski wygra z Bewleyem i Lindgrenem i ma brąz
#zuzel
#zuzel
@Michal9788: caly Apator top
- 0
@NoMoreTearsJustSmile najlepszy start, czyli kto pierwszy dojechał do pierwszego łuku
#zuzel
xDDDD
xDDDD
Przecież Tai dotknął
#zuzel
#zuzel
Buc z Krosna jaki zmotywowany. Martin wspaniały. #zuzel
- 0
Przedpełski żegna się z GP z przytupem
#zuzel
#zuzel
Dudek,Holder i Przedpełski jadą dziś na zwolnienie trenera?
#zuzel
#zuzel
- 2
Dudek miał walczyc o podium, a moze z szóstki wyleciec xd
#zuzel
#zuzel
Oj można pomarzyć że kazdy stadion zużlowy miały zadaszenie.. w Toruniu ulewa, a żużelik elegancko można oglądać :D
#zuzel
#zuzel
- 0
parodia, Madsen do wykluczenia
#zuzel
#zuzel
3 biegi, w każym zawodnik torunia ostatni... nie kumam, co 2 tyg praktycznie + treningi jezdzic na torze i zawsze w p---e :D
#zuzel
#zuzel
- 0
dwa dni temu minęły 20 lat od ostatniego złota bożego polonii Bydgoszcz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy na sportowej będą czekać drugie 20 lat za zlotem.
#zuzel
Ciekawe czy na sportowej będą czekać drugie 20 lat za zlotem.
#zuzel

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (wrzesień 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):
1. Wisła Kraków (138) +1
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):
1. Wisła Kraków (138) +1
- 1
@yourgrandma: nie wołaj więcej
#zuzel
Ktoś może to potwierdzić? To jest wręcz niemożliwe aby była to prawda:
tl ;dr menadżer Wilków Krosno zwiększony na 8 miesięcy za selfie w Zielonej Górze
https://sport.interia.pl/zuzel/news-kosztowne-selfie-menadzera-juz-je-usunal-ale-kara-go-nie-min,nId,6318483
Ktoś może to potwierdzić? To jest wręcz niemożliwe aby była to prawda:
tl ;dr menadżer Wilków Krosno zwiększony na 8 miesięcy za selfie w Zielonej Górze
https://sport.interia.pl/zuzel/news-kosztowne-selfie-menadzera-juz-je-usunal-ale-kara-go-nie-min,nId,6318483
źródło: comment_1664609341tBAqLL7qwK2B0sHhYF03oB.jpg
Pobierz- 4
@Patres:
Niezbadane są wyroki PZMotu czy innego leśnodziadkowskiego gremium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden kombinuje cały sezon, jak rusko z młodyn Drabikiem i nic mu nie robią, inny za zdjęcie dostanie do mają zawieszenie¯\_(ツ)_/¯
Miał za małe chody w środowisku i tak się skończyło
Niezbadane są wyroki PZMotu czy innego leśnodziadkowskiego gremium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden kombinuje cały sezon, jak rusko z młodyn Drabikiem i nic mu nie robią, inny za zdjęcie dostanie do mają zawieszenie¯\_(ツ)_/¯
Miał za małe chody w środowisku i tak się skończyło
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















#zuzel