dwa dni temu minęły 20 lat od ostatniego złota bożego polonii Bydgoszcz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy na sportowej będą czekać drugie 20 lat za zlotem.

#zuzel
sindram - dwa dni temu minęły 20 lat od ostatniego złota bożego polonii Bydgoszcz( ͡°...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (wrzesień 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (138) +1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patres:
Niezbadane są wyroki PZMotu czy innego leśnodziadkowskiego gremium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden kombinuje cały sezon, jak rusko z młodyn Drabikiem i nic mu nie robią, inny za zdjęcie dostanie do mają zawieszenie¯\_(ツ)_/¯
Miał za małe chody w środowisku i tak się skończyło
  • Odpowiedz