Tata kupił na allegro kask, okazał się niewygodny na czubku głowy, wymienił na inny model i ten mu "ściska policzki". Sugeruje mu, żeby ten też odesłał i pojechał na żywo coś pooglądać, przymierzyć, doradzić się sprzedawcy. Ale czasy koronawirusa, sklep w którym zamawiał jest zamknięty. Możecie polecić coś, co będzie otwarte?
Zagłębie/Katowice, maksymalnie Kraków. Jeżeli to ma znaczenie, to kask pod turystyka.

#motocykle #zaglebie #slask #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja pier*olę, czy naprawdę tak trudno dzisiaj przygarnąć kota?
Kota planujemy od listopada, miał być po wyjeździe wakacyjnym żeby nie martwić się o opiekę dla niego, ale w obecnej sytuacji guzik z wyjazdu więc zacząłem intensywniej szukać.

W wymaganiach mamy jakiegoś dachowca, żeby nie paskudny ryjek, młody do około roku, łagodny bo córa w domu, i co? Same p-------e co wymagają co najmniej przebudowy mieszkania bo się kotełek zadławi jak będzie chciał na parapet
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sherkhaan:
A po adopcji jeszcze wizyty osób z fundacji w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakkolwiek źle to brzmi, nie bierz z fundacji.
Oni mają wymagania z kosmosu niestety, tak jakby nie chcieli kotom szukać nowych domów.

Olx od osób prywatnych przejrzane? Grupy pomocy kotom na FB? Tam ludzie wrzucają ogłoszenia typu "przybłąkał się/mieszka w zakładzie pracy/w piwnicach i szukam mu domu"
  • Odpowiedz
@czlowiekboruta: zdecydowanie łagodniejsze. Kotki w większości to furiatki, droższa sterylka, więcej babrania się z tym. Kotu ciach jajka, bez szwów i kołnierzy. A po wszystkim będzie jeszcze bardziej przytulasny. :d do dziecka bym w życiu samicy nie brała. Może te wymagania nie bez powodu jak ludzie totalnie nie są rozeznani w temacie.
  • Odpowiedz
#slask #gliwice #zaglebie #mieszkanie
Miraski gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Chodzi mi o coś starszego, może być do remontu. Mieszka ktoś z was w Gliwicach w Sośnicy? Dosyć tanie mieszkania tam są, pytanie jak z komunikacją i hałasem od autostrad
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rouksa: Sosnica nie jest zla, ostatnio mam wrazenie, ze ta dzielnica zmienia sie na lepsze. Plus to komunikacja masz normalnie autobusy, w miare blisko do centrum Gliwic i centrum Zabrza no i DTŚ i wezel a4, a1 ktorymi dojedziesz w wiele miejsc. Sa gorsze dzielnice jak Łabedy czy Obroncow Pokoju jezeli chodzi o komunikacje. Te Zatorze to troche chyba patola.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Od jutra nowa taryfa biletowa w ZTMie na Górny Śląsku i Zagłębiu

Główne zmiany to:

- wzrost cen biletów papierowych (ceny elektronicznych na Śkup i w aplikacjach typu Skycash, moBILET, Mpay zostają takie jak dotychczas)
- powstanie nowych biletów wieloprzejazdowych
sylwke3100 - Od jutra nowa taryfa biletowa w ZTMie na Górny Śląsku i Zagłębiu

Główne...

źródło: comment_1582978397T0bbo3OoPLE2s76MtQx0aS.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: gurwa 4 złote na dwa miasta, to już wolę D'tką, K albo przewozem prywatnym i samochodem do pracy jeździć niż ztm

@shox: Jak masz telefon to możesz Skycash (czy inną apke) to masz dalej 3,60 za dwa miasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: też mnie to ostatnio zostanawiało, dlaczego by jakoś mądrze tej całej aglomeracji nie połączyć. Byłoby o wiele łatwiej rozwiązywać takie problemy jak infrastruktura, zarządzanie odpadami... Tylko że no co stoi na przeszkodzie? Te misie z urzędów wcale raczej by tego nie chcieli. A dwa, że nie byłoby łatwo przekonać do tego mieszkańców i uregulować to prawnie.
  • Odpowiedz
Transfer Slisza do Legii to chyba pierwszy transfer w #ekstraklasa jaki pamiętam, z którego zadowoleni są praktycznie wszyscy:

- kibice Legii bo przychodzi młody, perspektywiczny Polski zawodnik, wyróżniający się w lidze a nie kolejnych 3 Serbów albo Słowaków, którzy łącznie zagrają jeden dobry mecz
- kibice Zagłębia bo kasa całkiem przyzwoita, zgodna z tym co było w kontrakcie (czyli prawie 2 miliony euro) - można było zgarnąć więcej ale to nie było
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol: nie no jasne że jest ryzyko, ale japo prostu śmieję się z tekstów Mioduskiego. Nawet nie lubię Legii, ale jak pisałeś, niech będzie trochę normalności w tej lidze i promują młodych, nawet tylko po to żeby ich puścić za granicę ale przynajmniej na tym trochę przy okazji zarabiając.
  • Odpowiedz