Czy w #yanosik można sprawdzić kiedy się zarejestrowalem/zrobiłem pierwsze kilometry? Nie bardzo widze w apce cos takiego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki. Może mi ktoś powiedzieć czym w praktyce różni się #yanosik GT od GTR? Widziałem sporo GT do sprzedania na OLX, ale nikt nie sprzedaje GTR. Jakieś pro-tipy, czy kupować gt? Szukam czegoś co mogę na stałe zainstalować w #motocykle w jakims kondonie p-deszczowym. #motoryzacja
Ktoś używa tego na moto?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amath: jak z---------m na kole na wisłostradzie, to chcę widzieć czy mijam jakieś pały, żeby z---------ć jeszcze szybciej... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jak to nie złapią na rękę?
  • Odpowiedz
Od 2h używam telefonu iPhone 4 z systemem iOS 7,2. Chciałem zainstalować Yanosika jednak wyrzuca komunikat, ze potrzeba wersji iOS 9. Mam rozumieć, ze na moim nowym urządzonku nie mam możliwości używania Yanosika? #ios #yanosik #pytaniedoeksperta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowym urządzonku


@Fanfar: bez przesady, ten telefon ma 7 lat. Ale możesz spróbować jednej rzeczy: zaloguj się na swoje Apple id w iTunes na komputerze i tam sobie "ściągnij" tego yanosika tak żeby się przypisał do Twojego konta. Potem spróbuj na telefonie go znowu pobrać - jeżeli deweloper udostępnił taką opcje to będziesz mógł ściągnąć starszą wersje programu
  • Odpowiedz
Siemanko mirki :]
Pytanie do kierowców korzystających z aplikacji #yanosik na #android
W jaki sposób działa rejestrator jazdy? Nie za bardzo rozumiem...

Z ustawień wyczytałem, że nagrywa 1-minutowe filmy, które są nadpisywane. Czy dobrze rozumiem?
Bardzo proszę o wyjaśnienie, dziękuję.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akuku69: jakich złośliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czyli gwoli ścisłości - tworzą się 1-minutowe filmy do momentu zapełnienia karty? No to właśnie tutaj bym nie widział logiki. Wolałbym na przykład 5-minutowe klipy, które są nadpisywane po zapełnieniu X pojemności na karcie. Tak jak w jakiejś "normalnej" kamerze samochodowej.
  • Odpowiedz
Jak wejść teraz do tej informacji, że np. ileś kilometrów przyjechało się w dzień? Miał to a teraz jest nieaktywne. Tak każdy ma?

#yanosik #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no chyba nie


@MichalQ20: mój yanosik wyglądał jak u ciebie dwie aktualizacje temu, teraz ma kolorowe ikonki a powiadomienia pojawiają sie na górze, a nie półprzezroczyste na środku.
btw. również miałem problem z zawieszonymi powiadomieniami, ale po aktualizacji jest OK.
  • Odpowiedz
@h3lloya: raczej YU nie sprzeda nigdzie tych danych, bo wtedy te dane musiałyby iść do ich konkurencji ;p To nie miałoby żadnego sensu ;p prędzej nasze dane sprzeda bank albo operator komorkowy, a nie Yanosik. Ale jestem zielonkiem, to w sumie co mogę wiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Co jakiś czas, akurat jak się śpieszę i włączam #yanosik , to wyskakują mi jakieś "wyraź zgody" i 10 checkboxów. W ogóle nie jest wyjaśnione po co te zgody, skąd, na co. Dodatkowo nie jest to regularne i najwyraźniej niepotrzebne do korzystania z aplikacji. Ale wyskakiwanie z takimi checkboxami to chyba z tyłka zagranie @Yanosikpl
Dodatkowo przełącznik "nowa nawigacja" - zalecamy aktualizację do Android 6.0. Tak jakby to było
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yanosik na #xiaomi #mi5 nie działa mi poprawnie gdy mam odpaloną inną aplikacje (mapę) czy nawet pulpit. Nie wyświetla tego okienka, pewnie to kwestia ustawień - ktoś może wie gdzie tego szukać?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To prawda, że w najnowszych wersjach usunięto traffic, informacje o ograniczeniach prędkości i ostrzeżenia o przekraczaniu prędkości? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#yanosik
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może i fajna ta aplikacja, ale na WP się sypie. Jadę kilka kilosów i wywala program. Naprawi to ktoś? Bo jak nie to zrezygnujcie z wersji na WP.
Telefon Microsoft Lumia 950.
#yanosik
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@eloar no niestety jako nawigacji używam google maps na drugim telefonie, głównie z powodu integracji z kontem Google, planowaniem trasy na pc itp.
  • Odpowiedz
Jak tam u mireczków "ekodriving" na nowym yanosiku? Bo ja to im chyba nie za bardzo przypadłem do gustu. Wolą dziadziusiów w seicento ;/ Swoją drogą pokazuje mi 93% jazdy w mieście a z 40km przynajmniej leciałem dzisiaj po e40. To dlatego żeby płacić więcej bo w mieście jest więcej sztuczek? Oszukujo?
#yanosik #ubezpieczenia
morfeuszNo1 - Jak tam u mireczków "ekodriving" na nowym yanosiku? Bo ja to im chyba n...

źródło: comment_69j7incZVy5wuphhZPy4JvbpDtunNQg3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yanosik Na nowej mapie nie pokazuje natezenia ruchu z kolorystycznym oznaczeniem predkosci. w ustawieniach nie znalazlem opcji, co robic ??
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisali ze nie planują tego dodać. Zamiast tej opcji traffic jest teraz szacunkowy czas oczekiwania. Wyjaśniali na fb ze ma to zwiekszyć czytelność mapy bo przez te kolorowe warstw często była uznawana za nieczytelną.
  • Odpowiedz