Wszystko
Najnowsze
Archiwum
k4rolex
via Android- 1
Czy w #yanosik można sprawdzić kiedy się zarejestrowalem/zrobiłem pierwsze kilometry? Nie bardzo widze w apce cos takiego.

Ritycho
via Android- 0
@k4rolex na Yanosik24.pl sprawdź
#yanosik czemu to jest nieaktywne?
źródło: comment_Rt1F4DlIgC6rXQ2VIAqYX0PMR5kcbe8w.jpg
Pobierz- 2
Hej Mirki. Może mi ktoś powiedzieć czym w praktyce różni się #yanosik GT od GTR? Widziałem sporo GT do sprzedania na OLX, ale nikt nie sprzedaje GTR. Jakieś pro-tipy, czy kupować gt? Szukam czegoś co mogę na stałe zainstalować w #motocykle w jakims kondonie p-deszczowym. #motoryzacja
Ktoś używa tego na moto?
Ktoś używa tego na moto?
Od 2h używam telefonu iPhone 4 z systemem iOS 7,2. Chciałem zainstalować Yanosika jednak wyrzuca komunikat, ze potrzeba wersji iOS 9. Mam rozumieć, ze na moim nowym urządzonku nie mam możliwości używania Yanosika? #ios #yanosik #pytaniedoeksperta
nowym urządzonku
@Fanfar: bez przesady, ten telefon ma 7 lat. Ale możesz spróbować jednej rzeczy: zaloguj się na swoje Apple id w iTunes na komputerze i tam sobie "ściągnij" tego yanosika tak żeby się przypisał do Twojego konta. Potem spróbuj na telefonie go znowu pobrać - jeżeli deweloper udostępnił taką opcje to będziesz mógł ściągnąć starszą wersje programu
- 1
- 0
@Akuku69: jakich złośliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czyli gwoli ścisłości - tworzą się 1-minutowe filmy do momentu zapełnienia karty? No to właśnie tutaj bym nie widział logiki. Wolałbym na przykład 5-minutowe klipy, które są nadpisywane po zapełnieniu X pojemności na karcie. Tak jak w jakiejś "normalnej" kamerze samochodowej.
Czyli gwoli ścisłości - tworzą się 1-minutowe filmy do momentu zapełnienia karty? No to właśnie tutaj bym nie widział logiki. Wolałbym na przykład 5-minutowe klipy, które są nadpisywane po zapełnieniu X pojemności na karcie. Tak jak w jakiejś "normalnej" kamerze samochodowej.
- 0
@Vister81: masz w opcjach ile max mają zajmować nagrania, ustawiasz na 500mb i już, można chyba do 3min podnieść długość nagrań
@murarz13: Ja to mam nadal normalnie od razu po włączeniu apki.
Mam problem z #yanosik
Nie korzystałem dawno bo w mieście się średnio mi przydaje a jechałem dziś kawałek i coś się zepsuło bo dymek się zawiesił. Pokazuje cały czas te same wydarzenie i prędkość się nie zmienia.
Mam xiaomi redmi 3
Nie korzystałem dawno bo w mieście się średnio mi przydaje a jechałem dziś kawałek i coś się zepsuło bo dymek się zawiesił. Pokazuje cały czas te same wydarzenie i prędkość się nie zmienia.
Mam xiaomi redmi 3
źródło: comment_NWGCosZkrc8BmilQJpUmFCBW3jokNh3b.jpg
Pobierz- 0
@krzysiek-kornell no chyba nie
źródło: comment_5tbuOqktvYBrKVz4E393hNSQkEd5yW4o.jpg
Pobierzno chyba nie
@MichalQ20: mój yanosik wyglądał jak u ciebie dwie aktualizacje temu, teraz ma kolorowe ikonki a powiadomienia pojawiają sie na górze, a nie półprzezroczyste na środku.
btw. również miałem problem z zawieszonymi powiadomieniami, ale po aktualizacji jest OK.
#yanosik tylko oc oferuje czy ac też?
- 1
@Walczacy_z_wiatrakami_: na razie się przyglądam, chociaż samo oc mnie mało interesuje. Najbardziej się boję, że zaczną sprzedawać dane innym ubezpieczycielom.
@h3lloya: raczej YU nie sprzeda nigdzie tych danych, bo wtedy te dane musiałyby iść do ich konkurencji ;p To nie miałoby żadnego sensu ;p prędzej nasze dane sprzeda bank albo operator komorkowy, a nie Yanosik. Ale jestem zielonkiem, to w sumie co mogę wiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
Co jakiś czas, akurat jak się śpieszę i włączam #yanosik , to wyskakują mi jakieś "wyraź zgody" i 10 checkboxów. W ogóle nie jest wyjaśnione po co te zgody, skąd, na co. Dodatkowo nie jest to regularne i najwyraźniej niepotrzebne do korzystania z aplikacji. Ale wyskakiwanie z takimi checkboxami to chyba z tyłka zagranie @Yanosikpl
Dodatkowo przełącznik "nowa nawigacja" - zalecamy aktualizację do Android 6.0. Tak jakby to było
Dodatkowo przełącznik "nowa nawigacja" - zalecamy aktualizację do Android 6.0. Tak jakby to było
@Yanosikpl: Kiedy aktualizacja przywracajaca dawne funkcje? Najnowsza aktualizacja, to chyba zrobiona dla pokazania gdzie na mapie są kolejne orleny, albo ubezpieczalnie...
1
Yanosik rozszerza działalność o dwa nowe kraje

Po Polsce i Litwie przyszedł czas na południowych sąsiadów. W planach kolejne aktualizacje.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 8
Mam pytanie do #bojowkaandroid i uzytkownicy #yanosik Po ktorejs aktualizacji rozlacza mi yanosika dzialajacego w tle. Wam tez sie tak dzieje? Wolam tez @Yanosikpl:
- 0
@Yanosikpl: xiaomi red mi note 3 chyba. Yanosik wersja 3.0.1.1 ale spoko sprawdze te procesy w opcjach telefonu
- 0
@prawdziwek: @Yanosikpl: dzieki za pomoc, poradzilem sobie. Sprawa okazala sie dosc błacha. Mialem zmieniony profil zasilania na oszczedny i ubijalo po 5 minutach. Pozdro
- 2
@finam ustawienia oszczędzania baterii
źródło: comment_kpKJlHKDcFtbNk0CuwTNuJ4MCpDHUtR5.jpg
Pobierz@finam uprawnienia aplikacji
źródło: comment_9PGpQCd4YEklQLlhz64c0kZY9fk8i3ld.jpg
PobierzTo prawda, że w najnowszych wersjach usunięto traffic, informacje o ograniczeniach prędkości i ostrzeżenia o przekraczaniu prędkości? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#yanosik
#yanosik
@LewackiKrul: Gwoli ścisłości to ostrzeżenia mają wrócić, a analiza stylu jazdy (póki co) jest tylko dla jednego ubezpieczyciela, ale nie podoba mi się kierunek w którym to zmierza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 3
@Yanosikpl macie zamiar przywrócić wyrzucone opcje? Czy zaczyna się skok na hajs? ;>
Tylko czekać aż wykopki rozkręcą aferę i dostaniecie po uszach xD
Tylko czekać aż wykopki rozkręcą aferę i dostaniecie po uszach xD
- 1
Może i fajna ta aplikacja, ale na WP się sypie. Jadę kilka kilosów i wywala program. Naprawi to ktoś? Bo jak nie to zrezygnujcie z wersji na WP.
Telefon Microsoft Lumia 950.
#yanosik
Telefon Microsoft Lumia 950.
#yanosik
Jak tam u mireczków "ekodriving" na nowym yanosiku? Bo ja to im chyba nie za bardzo przypadłem do gustu. Wolą dziadziusiów w seicento ;/ Swoją drogą pokazuje mi 93% jazdy w mieście a z 40km przynajmniej leciałem dzisiaj po e40. To dlatego żeby płacić więcej bo w mieście jest więcej sztuczek? Oszukujo?
#yanosik #ubezpieczenia
#yanosik #ubezpieczenia
źródło: comment_69j7incZVy5wuphhZPy4JvbpDtunNQg3.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
5
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad stworzy własnego Yanosika

Spółki Qumak i Matic, na zamówienie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, przygotują Krajowy Punkt Dostępowy - system informujący o utrudnieniach w ruchu na drogach publicznych.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 1
#yanosik Na nowej mapie nie pokazuje natezenia ruchu z kolorystycznym oznaczeniem predkosci. w ustawieniach nie znalazlem opcji, co robic ??
- 0
@Ritycho: dzieki, dobrze ze bedzie
Pisali ze nie planują tego dodać. Zamiast tej opcji traffic jest teraz szacunkowy czas oczekiwania. Wyjaśniali na fb ze ma to zwiekszyć czytelność mapy bo przez te kolorowe warstw często była uznawana za nieczytelną.




















