Wpis z mikrobloga

#yanosik #inwigilacja #zgody #ubezpieczenia #motoryzacja #ubezwlasnowolnienie
W nawiązaniu do newsu sprzed miesiąca:
http://www.wykop.pl/link/3567729/yanosik-wchodzi-w-ubezpieczenia-tansze-oc-za-bezpieczna-jazde-z-yu/
Dokładnie wczoraj yanosik zarządał ode mnie zgody na gromadzenie danych o mojej lokalizacji, pomimo że nic nie aktualizowałem ani nie zmieniałem. Przypadek?... Program stracił całkowicie funkcjonalność, nawet te wiecznie blokujące się mapy przestały działać, dziękuję dobranoc, ostatni gasi światło, syndrom naszej klasy i gadu gadu.

Prędzej go usunę i zamienię na inny program, niż to kliknę.
chavez1 - #yanosik #inwigilacja #zgody #ubezpieczenia #motoryzacja #ubezwlasnowolnien...

źródło: comment_ybFT0SHiQ3FoBK86dtdsfC2Cb9HMKw13.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@M3DAN: to każe mi się od nowa zalogować, pomimo, że byłem zalogowany od lat, jednocześnie zaakceptować regulamin, czyli też został zmieniony? ktoś mieszał i to nie byłem ja
  • Odpowiedz
@chavez1: zapewniam Cię, że nie robią tego po to, żeby Cię śledzić i obrabować dom kiedy Cię nie będzie, tylko potrzebują tych danych pewnie do analizy ruchu, korków itd. Gromadzenie i przechowywanie danych w Polsce jest usankcjonowane pewnymi przepisami i nie można sobie robić wszystkiego bez jakiejkolwiwek kontroli. Jak się nie podoba to wystarczy nie wyrazić zgody i korzystać dalej, normalna rzecz.

Wołam @Yanosikpl niech wyjaśnią zmartwionemu mireczkowi ( ͡°
  • Odpowiedz