Wpis z mikrobloga

Od 2h używam telefonu iPhone 4 z systemem iOS 7,2. Chciałem zainstalować Yanosika jednak wyrzuca komunikat, ze potrzeba wersji iOS 9. Mam rozumieć, ze na moim nowym urządzonku nie mam możliwości używania Yanosika? #ios #yanosik #pytaniedoeksperta
  • 15
  • Odpowiedz
nowym urządzonku


@Fanfar: bez przesady, ten telefon ma 7 lat. Ale możesz spróbować jednej rzeczy: zaloguj się na swoje Apple id w iTunes na komputerze i tam sobie "ściągnij" tego yanosika tak żeby się przypisał do Twojego konta. Potem spróbuj na telefonie go znowu pobrać - jeżeli deweloper udostępnił taką opcje to będziesz mógł ściągnąć starszą wersje programu
  • Odpowiedz
@Fanfar: ten problem będziesz miał z 90% aplikacji i to już nie jest wina Apple, że deweloperzy przestali wspierać ten system. Jedyna szansa to taka, że deweloper pozwoli na pobranie starszych wersji, bo Apple taki mechanizm udostępnia, ale musisz najpierw przypisać appke do swojego konta przez iTunes na kompie.
  • Odpowiedz
@Fanfar: zaloguj się swoim AppleID na jakimś nowym iPhonie, "kup" tego janosika i spróbuj raz jeszcze na starym iPhonie 4, powinien pojawić się komunikat, ze masz stary iOS i zostanie pobrana ostatnia zgodna wersja programu. Ewentualnie na tym 4 zaloguj się jakimś kontem, które wcześniej miało pobieranego Janosika - wtedy tez pobierze starą wersję.
  • Odpowiedz
@Fanfar Wiesz, Yanosik nie robi apdejtów apki na milion systemów wstecz bo to sie nie opłaca. Zresztą żadna apka tak nie robi. Jest to zbyt drogie w wykonaniu, a odsetek uzywający Yanosika na takim systemie jest nieznaczny.
  • Odpowiedz