Pierwszy raz zamawiałem telefon w sklepie x-kom. Wybrałem darmową dostawę kurierem, a jako płatność wybrałem przelew internetowy, uzupełniłem wszystkie dane i zamówiłem, po czym przekierowało mnie do strony głównej. Myślałem, że coś poszło nie tak, więc zamówiłem to samo raz jeszcze, na mailu mam teraz 2 wiadomości z różnymi numerami zamówienia, jednak nie realizowałem jeszcze przelewu, bo na maila przyszła wiadomość

"Dziękujemy za złożenie zamówienia o numerze [numer] w x-kom.pl. W kolejnej
Ehh kupiłem wczoraj w #xkom @x-kom telefon. Dzisiaj dostałem mejla że wprpwadzili dane do systemu DHL i tak stoi od rana.. Kurier paczki na oczy nie widział. Myślałem że jak zapłacę za kuriera to będzie za max 2 dni, a nie 3 lub 4. Kiedyś czekałem u was tydzień na obiektyw..
@sspiderr: zwracany produkt nie powinien posiadać śladów użytkowania, jeśli takowe posiada decyzję o przyjęciu zwrotu podejmuje nasz serwis. Zachęcamy do kontaktu: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30
Hejka Mirki i Mirabelki.
Zakupiłem w sklepie x-kom Kindle paperwhite 3 i właśnie wróciłem z paczkomatu (wiem, nocny Mirek ze mnie).
Po włączeniu urządzenia w domu okazało się, że ma ono 3 tak jakby "bad pixele", mianowicie po prostu trzy punkty świecące na biało, Gdy tło wokół jest czarne. Do tego jeden z tych pixeli świeci nawet na białym tle. Reklamować to, czy tego nie uznają? I załatwiać sprawę u x-kom czy
Czy ten dysk SSD (M.2 2280) będzie prawilny, czy jest coś lepszego w tej cenie?
http://www.x-kom.pl/p/311651-dysk-ssd-plextor-256gb-ssd-m2-2280-sata-m7vg.html
ewentualnie wersja 128GB, gdybym chciał przycebulić:
http://www.x-kom.pl/p/311650-dysk-ssd-plextor-128gb-ssd-m2-2280-sata-m7vg.html
Ma współpracować z tym laptopem:
http://www.x-kom.pl/p/322409-notebook-laptop-156-lenovo-v310-15-i5-6200u-8gb-1000-dvd-rw-fhd.html
Laptop ma gwint jedynie pod dysk 2280 (80cm). Poza tym zauważyłem, że są dwa standardy złącza M.2: z sata i pcie, nie wiem, który jest w tym laptopie.
Druga sprawa:
Gdybym chciał taki dysk podłączyć do stancjonarki bez złącza M.2, to czy najzwyklejsza
@WildApple Mam gorzej. Wszystko (komp, monitor etc) zamawialem w środę w #xkom. Mój błąd był jeden - dałem płatność przelewem... Dane (tytuł przelewu nie wiedziałem jaki ma byc) dostałem w czwartek po południu dopiero po konsultacji na fb. Na koniec dnia zapytałem czy zostało zaksięgowane - dostałem odpowiedź, że tak i paczka już czeka na wysyłkę. Piątek - po godzinie 11 mail, że paczka została wysłana.
Wszystko ładnie pięknie, a tu
Czy ktoś reklamował kiedyś produkt w #xkom nie posiadając paragonu? Gdzieś mi się zapodział, za to została karta gwarancyjna na której jest nr gwarancji i nr seryjny produktu. Na swoim forum piszą, że da się to ustalić, aczkolwiek jest to post sprzed 2 lat.
http://www.forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=33&t=6933
Chodzi o kartę graficzną R9 270X , w razie odmowy wchodzi jeszcze możliwość gwarancji u producenta #asus #asusserwis
Wołam @x-kom
#pcmasterrace #komputery #serwispc #kartagraficzna #pc
@x-kom: brawo za szybkość reakcji, 22 godziny temu. Panowie bez jaj. Zamawiałem sprzęt ostatnio ze Szwecji i dotarł do mnie szybciej od momentu zamówienia niż wy odpowiedzieliście na moją wiadomość. Wasz serwis to też kpiny. Polska to nadal globalna wioska jeśli chodzi o traktowanie klienta.
@Kofi: chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej Twojej sprawie i wyjaśnić przyczynę opóźnienia - bardzo prosimy o przesłanie numeru zamówienia
@Czlowiek: przeklikaj dokładniej formularz nadania przesyłki, jest coś takiego jak "obciąż trzecią stronę" przy nadawaniu przesyłki, prawdopodobnie o to chodzi.
Chciałem się tylko upewnić: jeśli kupuję coś przez @x-kom (czy inny sklep) przez internet, np. monitor, a płacę i odbieram osobiście w sklepie stacjonarnym po sprawdzeniu sprzętu, to przysługuje mi 10 dniowy zwrot z racji zawarcia umowy na odległość? Czy może zapłacić trzeba przed odbiorem, w trakcie zamawiania?
#xkom #prawo