Pierwszy raz zamawiałem telefon w sklepie x-kom. Wybrałem darmową dostawę kurierem, a jako płatność wybrałem przelew internetowy, uzupełniłem wszystkie dane i zamówiłem, po czym przekierowało mnie do strony głównej. Myślałem, że coś poszło nie tak, więc zamówiłem to samo raz jeszcze, na mailu mam teraz 2 wiadomości z różnymi numerami zamówienia, jednak nie realizowałem jeszcze przelewu, bo na maila przyszła wiadomość
"Dziękujemy za złożenie zamówienia o numerze [numer] w x-kom.pl. W kolejnej
"Dziękujemy za złożenie zamówienia o numerze [numer] w x-kom.pl. W kolejnej




























#komputery