Nie kupujcie #xiaomi na #x-kom #xkom Nawet nie maja ich na stanie. Moze @x-kom ustali wspólną wersję dla konsultantow czemu maja obsuwy w dostawach? Na infolinii gadaja ze maja problemy z systemem a na mailu dostalem odpowiedź ze maja problemy z pradem. To jest kuzwa granda jakas zeby czlowiek 4 dni czekal na NADANIE paczki. I jeszcze sciemnili mi wczoraj ze moje zamowienie dostalo najwyzszy priorytet i ze dzis na pewno wysla.
Mirki mam pytanie. Też macie problemy z zamówionym towarem z ze sklepu X-Kom?

Zamówiłem dla mojego szefa w sklepie x-kom komputer z tego linka:
http://www.x-kom.pl/p/286278-notebook-laptop-156-asus-k501ux-dm112t-12-i7-6500u-12gb-256ssd-win10-gtx950.html

Jak widzicie kompy są dostępne od ręki w magazynie i tekst głosi:
Zamawiaj anon jeszcze przez 2 godziny to dostaniesz go jutro!

Zamówiłem w dniu 03/10/2016 , od razu zapłaciłem przelewem przez dotpay, potwierdzenie na maila itp. i teraz najlepsze...

Komputer w dalszym ciągu nie jest wysłany.
@unfal: protip z tego samego podwórka:
Zawsze jak zamawiasz coś ze sklepu internetowego (do firmy szczególnie) to najpierw telefonicznie potwierdx dostępność i poproś też o potwierdzenie na maila.
1. większość jeśli nie wszystkie sklepy internetowe podają, że towar jest dostępny nawet jeśli nie mają go od ręki na magazynie
a)sporo sklepów internetowych nie ma nawet swojego magazynu, tylko informują o dostępności w "magazynie centralnym" czyli po prostu w jednej z firm
@NocnyMarek: Ja bym brał coś z tego:
http://www.x-kom.pl/g-2/c/1522-notebooki-laptopy-15-6.html?sort_by=price_asc&f[manufacturers][27]=1&f[manufacturers][396]=1&f[manufacturers][7]=1&f[manufacturers][28]=1&f[price][from]=1600&f[price][to]=2200&f[34][3034]=1&f[44][61313]=1&f[22][257]=1&f[22][262]=1&f[22][277]=1&f[37][48824]=1&f[58][from]=8&f[58][to]=8&f[32][2639]=1&f[32][2448]=1&f[32][192]=1&f[32][193]=1&f[32][62807]=1&f[32][72377]=1

Niedawno komuś doradzałem i były dokładnie takie same wymagania
Mireczki - nadszedł taki moment w zyciu gdzie niestety, ale musze zakupić jednego z #laptopy Celowałem od dawna w MacBooka Pro, no ale ile mozna czekać...
Moje wymagania sa proste - i7, 16gb ramu, ssd min 256gb, rozdzielczość cokolwiek ponad FHD.
Za to istotna jest dla mnie waga i wymiary - 2cm grubości to max.
Fajnie zapowiadał sie xps 13 dopóki nie okazało sie, ze nie ma wersji 16gb (przynajmniej na stronie
Patrzyłem tez nieco w segmencie 15'' - tutaj nieco lepiej, bo dell xps ma 16gb ale znowu cenowo i bateriowo gorzej niż MBP 15.


@M4ks: Mógłbyś kupić outlet, przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy NBD w wersji z 6 celową baterią i matową matrycą full hd, po undervoltingu i zmianie pasty powinien już trochę lepiej trzymać na baterii, efekty takich zabiegów możesz zobaczyć na forum.notebookreview.com

a co z HP, Asusem czy innymi