Mireczki nie polecam kupowania komputera z opcją złożenia w #xkom, poszedłem w niedziele, myśle sobie, że kupie części i sobie sam złoże, no ale miły Pan poinformował mnie, że złożyli by na środę ale on na kartce napisze, że na piątek żeby mieć tam jakiś zapas, to myślę spoko, w sumie 3 dni i odbiorę i od razu podłączę, no i efekt taki, że w środę dostałem informację, że będzie w
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
503
Xkom, serwis lenovo - gwarancja laptopa. Brak naprawy + zniszczenia.

- 312
- #
- #
- #
- 3
Zadzwoń do @x-kom, dowiedz się wszystkiego o laptopie który chcesz kupić, zadeklaruj że jutro go kupisz, na drugi dzień zabierasz się do zakupu - podnieśli cenę o 150zł...
#januszebiznesu #xkom #oszukujo #polakicebulaki
#januszebiznesu #xkom #oszukujo #polakicebulaki
- 1
- 0
@BlueKygo: wpływ na cenę ma wiele czynników, ostatnie zmiany był podyktowane decyzjami producenta. Zawsze staramy się proponować najniższe ceny, jednak nie zawsze jest to możliwe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i śledzenia naszych promocji: www.x-kom.pl/promocje
Przy otwieraniu laptopa gdzieś mi się rozłamał zaczep przy zawiasie i rozkleiła ramka od matrycy. Wszystko działa, ale zamknięcie laptopa jest raczej niemożliwe. Pewnie by się połamało wszystko jakbym nacisnął żeby zamknąć.
Na ile mniej więcej czasu zajmuje serwis #lenovo #xkom laptopa?
Trochę niefortunny czas się trafił że potrzebuję praktycznie cały czas komputera i nie mogę sobie pozwolić na jakąś dłuższą jego nieobecność...
#pytanie #laptopy #serwispc
Na ile mniej więcej czasu zajmuje serwis #lenovo #xkom laptopa?
Trochę niefortunny czas się trafił że potrzebuję praktycznie cały czas komputera i nie mogę sobie pozwolić na jakąś dłuższą jego nieobecność...
#pytanie #laptopy #serwispc
- 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Gwarancyjny serwis serii Ideapad jeat w niemieckim Medionie. Jeżeli masz dużo szczęścia to wyrobią się w 3 tygodnie, ale nastaw się na 4. Z doświadczenia powiem też, że nie uznają Ci gwarancij na uszkodzony zawias (napiszą, że uszkodzenie mechaniczne, używałeś jak już pojawiły się luzy i tym podobne bzdury), i wyślą wycenę na naprawę. Wtedy to już 5 tygodni.
@moo: Ehh, lippaa.
Jeżeli faktycznie trzymają prawie 2 miesiące sprzęt to #!$%@? trochę.
Jeżeli faktycznie trzymają prawie 2 miesiące sprzęt to #!$%@? trochę.
@WincyjBroni: Panie żeby być bogatym to trzeba być oszczędnym
@electroone: na #retailmenot dostalbys 40zl zwrotu a kod w #redcoon najwiecej jest na 50zl a nie 20... czyli razem całe 90zl "cebuli" heh prawie 1.4% przy zakupach za 6.5k #tylewygrac
- 34
Witam w to poniedziałkowe popołudnie i zapraszam na #rozdajo w którym oddam w szczęśliwe ręce lidera kod który uprawnia Cię do 50 zł zniżki na zamówieniu powyżej kwoty 80 zł i jest ważny do końca września w #xkom
Do rozlosowania kodu nie użyje #mirkorandom wygrywa najwyżej zaplusowany komentarz ilustrujący przeciętnego pracownika sklepu x-kom który stworzycie od podstaw w dowolnym programie graficznym (nie może to być zdjęcie)( ͡° ͜ʖ ͡°
Do rozlosowania kodu nie użyje #mirkorandom wygrywa najwyżej zaplusowany komentarz ilustrujący przeciętnego pracownika sklepu x-kom który stworzycie od podstaw w dowolnym programie graficznym (nie może to być zdjęcie)( ͡° ͜ʖ ͡°
- vaandee
- M4ks
- konto usunięte
- FalszywyRozowyPasek87
- konto usunięte
- +29 innych
- WujaAndzej
- coollfon
- ninetyeight
- tankav
- HaPPe
- +7 innych
Mirki pomóżcie planuje kupić #iphone se 16 gb i zastanawia mnie:
Ile miejsca zostaje dla uzytkownika po uruchomieniu smartfona?
Czy da sie go dostac za mniej niz 2150 zl z dobrego zrodla (czy sa jakies kody rabatowe u autoryzowanych reselerow) podobno #xkom dają czasem jakieś kody. Z allegro bał bym sie zamawiać. #gsm #telefony #pytanie
Ile miejsca zostaje dla uzytkownika po uruchomieniu smartfona?
Czy da sie go dostac za mniej niz 2150 zl z dobrego zrodla (czy sa jakies kody rabatowe u autoryzowanych reselerow) podobno #xkom dają czasem jakieś kody. Z allegro bał bym sie zamawiać. #gsm #telefony #pytanie
Komentarz usunięty przez moderatora
@CieplyDran: zostanie Ci około 12gb. jak nie grasz w gry to inne apki zajmują kilkaset mb, sam mam 16gb i wolnych 6... nagrywam filmy, więc dużo zajmują, mam kilkanaście apek, resztę robie na kompie. nie słuchaj ludzi, którzy piszą komentarze odnośnie iphona przy użyciu "Mój wykop (android)
- isamaul
- bisqik
- josedra52
- figurant107
- TytusBombaHD
- +1 innych
Hej, mirki. Mam pytanko. Jakie mam opcję jeśli zamówiony laptop przez Allegro różni się parametrem. Zamowilem z xkomu. Mianowicie jest HD a miało być full HD. Czy tylko mogę go zwrócić, czy mogę wymagać żeby mi dostarczono taki o parametrach za jakie zapłaciłem. (Teoretycznie nie mają takiego na stanie bo reszta aukcji też jest z pomyłka ) Czy jest jakaś inna opcja ? #allegro #reklamacja #xkom
- 0
@robekk1978: Byłem uprzejmy. Do momentu kiedy zamiast się zastanowić, odpowiedziałeś "hurr durr, tak jest, bo tak zrobili".
Jeszcze raz Ci napiszę, bo chyba nie rozumiesz. TU NIE CHODZI O SZUKANIE. Nie muszę nic szukać, bo wiem o co chodzi. Naucz się czytać. Fakturę można wziąć jako konsument.
Nie trzeba podawać firmowych.
Jeszcze raz Ci napiszę, bo chyba nie rozumiesz. TU NIE CHODZI O SZUKANIE. Nie muszę nic szukać, bo wiem o co chodzi. Naucz się czytać. Fakturę można wziąć jako konsument.
W momencie gdy podaje pan dane firmowe do faktury
Nie trzeba podawać firmowych.
- 2
Postanowiłem kupić sobie nowego kompa bo mój już zamula strasznie, nie znam sie nad tym za bardzo ale troche poczytałem poogladałem youtuba i sklepałem takie coś
Procesor: Intel i5-6400 2.70GHz 6MB BOX http://www.x-kom.pl/p/250232-procesor-core-i5-1151-intel-i5-6400-270ghz-6mb-box.html
Płyta główna: ASUS H110M-K (H110 PCI-E DDR4) http://www.x-kom.pl/p/275839-plyta-glowna-socket-1151-asus-h110m-k-h110-pci-e-ddr4.html
Karta graficzna: ASUS Radeon RX 470 4GB GDDR5 http://www.x-kom.pl/p/320870-karta-graficzna-pci-e-asus-radeon-rx-470-4gb-gddr5.html
Zasilacz: SilentiumPC Vero L1 500W v2 http://www.x-kom.pl/p/204689-zasilacz-komputerowy-silentiumpc-vero-l1-500w-v2.html
RAM: Kingston 8GB 2133MHz Fury Black CL14 (2x4096) http://www.x-kom.pl/p/228708-pamiec-ddr4-kingston-8gb-2133mhz-fury-black-cl14-2x4096.html
Obudowa
Procesor: Intel i5-6400 2.70GHz 6MB BOX http://www.x-kom.pl/p/250232-procesor-core-i5-1151-intel-i5-6400-270ghz-6mb-box.html
Płyta główna: ASUS H110M-K (H110 PCI-E DDR4) http://www.x-kom.pl/p/275839-plyta-glowna-socket-1151-asus-h110m-k-h110-pci-e-ddr4.html
Karta graficzna: ASUS Radeon RX 470 4GB GDDR5 http://www.x-kom.pl/p/320870-karta-graficzna-pci-e-asus-radeon-rx-470-4gb-gddr5.html
Zasilacz: SilentiumPC Vero L1 500W v2 http://www.x-kom.pl/p/204689-zasilacz-komputerowy-silentiumpc-vero-l1-500w-v2.html
RAM: Kingston 8GB 2133MHz Fury Black CL14 (2x4096) http://www.x-kom.pl/p/228708-pamiec-ddr4-kingston-8gb-2133mhz-fury-black-cl14-2x4096.html
Obudowa
konto usunięte via iOS
- 1
konto usunięte via iOS
- 0
@uppss: jesteś bardzo pomocny. Jak ten blond gwiazdor od kulek w "Piątym elemencie".
@Nabucho: ciesze się bardzo że pomogłem.
Tak trudno przejrzeć tag ze znaleziskami? http://www.wykop.pl/tag/znaleziska/xkom/
Jak masz pecha to wszędzie cię oszukają.
Tak trudno przejrzeć tag ze znaleziskami? http://www.wykop.pl/tag/znaleziska/xkom/
Jak masz pecha to wszędzie cię oszukają.
573
X-KOM, Serwis Lenovo - Telefon uszkodzony w trakcie zgłoszenia gwarancyjnego
Oddałem nowiutki telefon do serwisu po pechowej aktualizacji oprogramowania i serwis chciał mnie naciągnąć na jakiekolwiek koszty specjalnie uszkadzając obudowę telefonu, a X-KOM ma gdzieś sporządzony protokół i zdjęcia telefonu wykonane przy oddaniu urządzenia w salonie.
z- 234
- #
- #
- #
- #
25 września 2014 roku kupiłem laptopa w #xkom w #poznan firmy #dell. Na stronie sklepu napisane było, że gwarancja trwa niby 24 miesiące, jednakże na stronie Della można sprawdzić wpisując numer seryjny konkretnego laptopa od kiedy do kiedy trwa gwarancja, a tam jest napisane, że trwa ona od 30 kwietnia 2014 do 30 lipca 2016 - skąd ta różnica? Druga sprawa, padł mi dysk i na ile mogę oczekiwać, że Sklep/Dell
- 0
@halfmaniac: bardzo prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną i podanie numeru zamówienia. Przyjrzymy się całej sprawie i postaramy się pomóc :)
@x-kom: Poszło PW ;)
- 1
- 0
@haakenn: uuu tym mnie faktycznie troche zaniepokoiłes. kupilem u nich gtx 1070 ostatnio, mam nadzieje ze nie padnie zbyt szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 1
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@Jaskier: każda reklamacja ma charakter indywidualny i z tego względu trudno jest określić dokładny czas realizacji. Bardzo prosimy o podanie numeru RMA poprzez wiadomość prywatną. Sprawdzimy aktualny status Twojej reklamacji
- 1
Czy skan pdfa z http://www.x-kom.pl/zamowienia/ wystarcza do reklamacji jesli mi sie sprzet zepsuje? bo bym chcial kupic hdd i te cholerne paragony moga sie zgubic lub wyblaknac.
Aha i czy mozna jakos dostac fakture jak nie kupywalem online przez konto czy juz przepadlo? Kupilem 2 kosci ram jakis pol roku temu.
@x-kom
#xkom #komputery
Aha i czy mozna jakos dostac fakture jak nie kupywalem online przez konto czy juz przepadlo? Kupilem 2 kosci ram jakis pol roku temu.
@x-kom
#xkom #komputery
- 1
- 1
Mirki pomocy!! Kupiłem laptopa w xkomie i mam żółte przebarwienia i dead pixele .. przysługuje mi te 15 dni na oddanie laptopa? Mimo, iż zainstalowałem system, sterowniki itd.? aaa no i kupowałem przez internet. Proszę o pomoc, bo wydałem ponad 3000 zł i w sumie mam niesprawny sprzęt :( #laptopy #komputery #xkom
- 1
@zapoznalem: @BArtAS94: http://www.x-kom.pl/regulamin
Nie sprawdzałeś przy odbiorze?
Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy.Nie sprawdzałeś przy odbiorze?
@x-kom: Dzięki za zainteresowanie się tematem, tak postąpię.
- 1
#laptopy #xkom #acer
Mirki kupionym tego laptoka do nauki/pracy, zależy mi na tym żeby byl w miare mobilny (codzienne noszenie na uczelnie).
Dobry wybór? Sa moze jakieś zniżki dla murków na xkom?
http://www.x-kom.pl/p/300521-notebook-laptop-133-acer-v3-372-p4405-8gb-240-bialy.html
Mirki kupionym tego laptoka do nauki/pracy, zależy mi na tym żeby byl w miare mobilny (codzienne noszenie na uczelnie).
Dobry wybór? Sa moze jakieś zniżki dla murków na xkom?
http://www.x-kom.pl/p/300521-notebook-laptop-133-acer-v3-372-p4405-8gb-240-bialy.html
Z coraz większą falą krytyki na #xkom mam dylemat gdzie kupić nowy sprzęt komputerowy. A mianowicie coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/264550-notebook-laptop-156-acer-f5-572g-i5-6200u-8gb-240-gt940m.html
Ktoś poleca jakiś inny sklep na tego typu zakup?
#pcmasterrace #laptopy #kiciochpyta
http://www.x-kom.pl/p/264550-notebook-laptop-156-acer-f5-572g-i5-6200u-8gb-240-gt940m.html
Ktoś poleca jakiś inny sklep na tego typu zakup?
#pcmasterrace #laptopy #kiciochpyta
Tylko jeszcze nie spotkałem się z osobą, której gwarancję by uznali. Sam musiałem pisać osobiście do Razera, żeby wymienili mi myszkę.
@Bruniasty: a mi uznali bez problemów dwie gwarancje. Problem jest taki ze jak coś jest zrobione źle to każdy się skarży, a jak coś jest dobrze to nikt nie mówi.
konto usunięte via Android
- 1



















Czy ktoś wie co mogę zrobić jeżeli 4 raz padł mi laptop na gwarancji? 3 razy wymieniali mi płytę główną. Rzecznik się poddał, Lenovo nie odpisuje na maile pomimo tego że ponad miesiąc temu zajęli się tą sprawą. Laptop to ideapad 100. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem to odradzam, z profilu Lenovo na FB można się dowiedzieć że nie jestem pierwszy któremu ten laptop padł.
Laptopa kupiłem oczywiście
Dziś ktoś już walczył z Lenovo