Witam serdecznie wszystkich.
Czy ktoś wie co mogę zrobić jeżeli 4 raz padł mi laptop na gwarancji? 3 razy wymieniali mi płytę główną. Rzecznik się poddał, Lenovo nie odpisuje na maile pomimo tego że ponad miesiąc temu zajęli się tą sprawą. Laptop to ideapad 100. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem to odradzam, z profilu Lenovo na FB można się dowiedzieć że nie jestem pierwszy któremu ten laptop padł.
Laptopa kupiłem oczywiście
Mireczki nie polecam kupowania komputera z opcją złożenia w #xkom, poszedłem w niedziele, myśle sobie, że kupie części i sobie sam złoże, no ale miły Pan poinformował mnie, że złożyli by na środę ale on na kartce napisze, że na piątek żeby mieć tam jakiś zapas, to myślę spoko, w sumie 3 dni i odbiorę i od razu podłączę, no i efekt taki, że w środę dostałem informację, że będzie w
@BlueKygo: wpływ na cenę ma wiele czynników, ostatnie zmiany był podyktowane decyzjami producenta. Zawsze staramy się proponować najniższe ceny, jednak nie zawsze jest to możliwe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i śledzenia naszych promocji: www.x-kom.pl/promocje
Przy otwieraniu laptopa gdzieś mi się rozłamał zaczep przy zawiasie i rozkleiła ramka od matrycy. Wszystko działa, ale zamknięcie laptopa jest raczej niemożliwe. Pewnie by się połamało wszystko jakbym nacisnął żeby zamknąć.

Na ile mniej więcej czasu zajmuje serwis #lenovo #xkom laptopa?

Trochę niefortunny czas się trafił że potrzebuję praktycznie cały czas komputera i nie mogę sobie pozwolić na jakąś dłuższą jego nieobecność...

#pytanie #laptopy #serwispc
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Gwarancyjny serwis serii Ideapad jeat w niemieckim Medionie. Jeżeli masz dużo szczęścia to wyrobią się w 3 tygodnie, ale nastaw się na 4. Z doświadczenia powiem też, że nie uznają Ci gwarancij na uszkodzony zawias (napiszą, że uszkodzenie mechaniczne, używałeś jak już pojawiły się luzy i tym podobne bzdury), i wyślą wycenę na naprawę. Wtedy to już 5 tygodni.
Witam w to poniedziałkowe popołudnie i zapraszam na #rozdajo w którym oddam w szczęśliwe ręce lidera kod który uprawnia Cię do 50 zł zniżki na zamówieniu powyżej kwoty 80 zł i jest ważny do końca września w #xkom
Do rozlosowania kodu nie użyje #mirkorandom wygrywa najwyżej zaplusowany komentarz ilustrujący przeciętnego pracownika sklepu x-kom który stworzycie od podstaw w dowolnym programie graficznym (nie może to być zdjęcie)( ͡° ͜ʖ ͡°
Hej, mirki. Mam pytanko. Jakie mam opcję jeśli zamówiony laptop przez Allegro różni się parametrem. Zamowilem z xkomu. Mianowicie jest HD a miało być full HD. Czy tylko mogę go zwrócić, czy mogę wymagać żeby mi dostarczono taki o parametrach za jakie zapłaciłem. (Teoretycznie nie mają takiego na stanie bo reszta aukcji też jest z pomyłka ) Czy jest jakaś inna opcja ? #allegro #reklamacja #xkom
@robekk1978: Byłem uprzejmy. Do momentu kiedy zamiast się zastanowić, odpowiedziałeś "hurr durr, tak jest, bo tak zrobili".

Jeszcze raz Ci napiszę, bo chyba nie rozumiesz. TU NIE CHODZI O SZUKANIE. Nie muszę nic szukać, bo wiem o co chodzi. Naucz się czytać. Fakturę można wziąć jako konsument.

W momencie gdy podaje pan dane firmowe do faktury


Nie trzeba podawać firmowych.
Postanowiłem kupić sobie nowego kompa bo mój już zamula strasznie, nie znam sie nad tym za bardzo ale troche poczytałem poogladałem youtuba i sklepałem takie coś
Procesor: Intel i5-6400 2.70GHz 6MB BOX http://www.x-kom.pl/p/250232-procesor-core-i5-1151-intel-i5-6400-270ghz-6mb-box.html
Płyta główna: ASUS H110M-K (H110 PCI-E DDR4) http://www.x-kom.pl/p/275839-plyta-glowna-socket-1151-asus-h110m-k-h110-pci-e-ddr4.html
Karta graficzna: ASUS Radeon RX 470 4GB GDDR5 http://www.x-kom.pl/p/320870-karta-graficzna-pci-e-asus-radeon-rx-470-4gb-gddr5.html
Zasilacz: SilentiumPC Vero L1 500W v2 http://www.x-kom.pl/p/204689-zasilacz-komputerowy-silentiumpc-vero-l1-500w-v2.html
RAM: Kingston 8GB 2133MHz Fury Black CL14 (2x4096) http://www.x-kom.pl/p/228708-pamiec-ddr4-kingston-8gb-2133mhz-fury-black-cl14-2x4096.html
Obudowa
@Zielony34: a jak ktoś próbował nieumiejętnie podkręcić grafę, a potem sprzedaje jako używaną tylko w chrome? Albo podludzie typu tzw. pieczony kotlet, czyli pieczona grafa w piekarniku, a potem sprzedaje jako prawie nówka.
25 września 2014 roku kupiłem laptopa w #xkom w #poznan firmy #dell. Na stronie sklepu napisane było, że gwarancja trwa niby 24 miesiące, jednakże na stronie Della można sprawdzić wpisując numer seryjny konkretnego laptopa od kiedy do kiedy trwa gwarancja, a tam jest napisane, że trwa ona od 30 kwietnia 2014 do 30 lipca 2016 - skąd ta różnica? Druga sprawa, padł mi dysk i na ile mogę oczekiwać, że Sklep/Dell
Mireczki, macie może jakiś kod promocyjny do #xkom ? Zamawiam jakieś pierdoły do xiaomi i chciałbym trochę przyoszczędzić, widziałem gdzieś jakieś kody promocyjne, ale wcięło coś :/ @x-kom, pomożecie coś?
@Jaskier: każda reklamacja ma charakter indywidualny i z tego względu trudno jest określić dokładny czas realizacji. Bardzo prosimy o podanie numeru RMA poprzez wiadomość prywatną. Sprawdzimy aktualny status Twojej reklamacji
@corinarh: do złożenia reklamacji wystarczy dowód zakupu, który otrzymałeś od nas na maila. Jeśli masz dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu z naszym działem serwisowym: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30
Mirki pomocy!! Kupiłem laptopa w xkomie i mam żółte przebarwienia i dead pixele .. przysługuje mi te 15 dni na oddanie laptopa? Mimo, iż zainstalowałem system, sterowniki itd.? aaa no i kupowałem przez internet. Proszę o pomoc, bo wydałem ponad 3000 zł i w sumie mam niesprawny sprzęt :( #laptopy #komputery #xkom
Tylko jeszcze nie spotkałem się z osobą, której gwarancję by uznali. Sam musiałem pisać osobiście do Razera, żeby wymienili mi myszkę.


@Bruniasty: a mi uznali bez problemów dwie gwarancje. Problem jest taki ze jak coś jest zrobione źle to każdy się skarży, a jak coś jest dobrze to nikt nie mówi.