Promocja w #xkom na produkty #acer może komuś się przyda kod:
acer2016
LINK: http://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-acer?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=zobacz_wiecej&utm_campaign=20161005_acer
#rozdajo
acer2016
LINK: http://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-acer?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=zobacz_wiecej&utm_campaign=20161005_acer
#rozdajo

















Zamówiłem dla mojego szefa w sklepie x-kom komputer z tego linka:
http://www.x-kom.pl/p/286278-notebook-laptop-156-asus-k501ux-dm112t-12-i7-6500u-12gb-256ssd-win10-gtx950.html
Jak widzicie kompy są dostępne od ręki w magazynie i tekst głosi:
Zamawiaj anon jeszcze przez 2 godziny to dostaniesz go jutro!
Zamówiłem w dniu 03/10/2016 , od razu zapłaciłem przelewem przez dotpay, potwierdzenie na maila itp. i teraz najlepsze...
Komputer w dalszym ciągu nie jest wysłany.
a x-kom o takich sprawach powinien informować, zwłaszcza że ciągle wisi "jutro już dostaniesz" heh.
Zawsze jak zamawiasz coś ze sklepu internetowego (do firmy szczególnie) to najpierw telefonicznie potwierdx dostępność i poproś też o potwierdzenie na maila.
1. większość jeśli nie wszystkie sklepy internetowe podają, że towar jest dostępny nawet jeśli nie mają go od ręki na magazynie
a)sporo sklepów internetowych nie ma nawet swojego magazynu, tylko informują o dostępności w "magazynie centralnym" czyli po prostu w jednej z firm