@x-kom: Kupiłem u was w piątek przez Allegro dysk WD Blue 1 TB, w niedziele rano dostałem e-mail, że paczka wysłana wraz z numerem przewozowym paczki, a do tej pory na stronie UPS widnieje informacja "Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS". Na e-mail nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Co się dzieje?
#xkom #kurier
Hej, proszę Was o poradę.
Muszę kupić nowego laptopa, tak do 3 700 PLN brutto. Laptop ten musi być lekki, jak najsolidniej wykonany (bardzo fajnie jakby był z alu), i mieć dedykowaną kartę graficzną. Potrzebuję go na studia, obciążenia procesora do symulacji oraz żeby dźwignął WoWa i EU4. Fajnie jakby było to coś konwertowalnego, w okolicach 14 cali z miarę żywotną baterią do podróży.
Z możliwości znalazłem:
Lenovo Yoga 710 I5 6200U
Dodatkowo znacie jakieś sposoby na negocjację cen z X-komem? do yogi 710 na allegro dorzucają muszkę i antywirusa a w punkcie stacjonarnym nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Meriu: Zrób tak - dodaj nowy komentarz i napisz w nim:

@x-kom
@Meriu: najlepszym sposobem negocjacji z nami jest napisanie do nas wiadomości prywatnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wówczas sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować
Mireczki, reklamowaliście może ostatnio telefon kupiony przez x-kom? Już drugi raz mam problem z Meizu m2 kupionym przez ich sklep - za pierwszym razem bateria padała jak mucha - reklamacja - przysłali kuriera, naprawili, było git. Pare dni temu telefon się rozładował i od tamtej pory nie reaguje na nic, wiec prosta sprawa - otwieram zgłoszenie reklamacyjne przez strone x-komu i wio. Teraz dostałem od nich takiego maila:

"Witaj,
Witamy serdecznie,

Pragniemy
@przepelniony: chyba chcą cię spławić, dlatego to tylko informacja, nie ma w mailu nic na temat bezzasadnego zgłoszenia.
Chca umyć rączki i zasugerować, żebyś wysłał towar do producenta zamiast do nich( ͡° ͜ʖ ͡°)
Owszem gwarancję masz u producenta, za to ich obowiązuje wciąż to o czym pisali tez w tym mailu, czyli

Niniejsza procedura nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z Ustawy
@przepelniony: nie ma co liczyć na szybka odpowiedź od @x-kom; w moim przypadku przeciągali sprawę ponad miesiąc aż w końcu nie naprawili laptopa - dodatkowo odesłali mi sprzęt z pęknięciem; sprawa trafiła do rzecznika, ale wszystko trwa już ponad 3 miesiące; na pewno nie polecam tej firmy
Poszukuję karty #microsd do kamerki #sjcam #sj5000 x elite. Jako, że do wyjazdu zostało mi niecałe 3 tygodnie, nie zamówię od majfriendów, bo nie zdąży dojść. Najchętniej kupiłbym w #xkom, bo teraz rozdajo 20 zł zniżki przy zakupie za 100. Interesuje mnie pojemność 32 - 64 GB.

Jaki typ będzie wystarczający? Wystarczy, żeby klasa 10 była, czy jeszcze UHS musi mieć? Jeżeli tak to który? Jakie prędkości minimalnie są potrzebne, żeby