tl;dw: Jestem młodym programistą do reszty sfrustrowanym swoją pracą. Nie wiem czy problem jest we mnie czy w tej konkretnej pracy. Czuję się bezsilny.

Mam 24 lata. Od 2,5 roku pracuję w dużym korpo jako programista. Początkowo krótki staż, potem studencka umowa - zlecenie, od roku pełny etat. Zaczynałem od automatyzacji testów, teraz siedzę w DevOps'ie. Zarabiam w mojej ocenie bardzo dobre pieniądze, jak na tak niewielkie doświadczenie. Praca jest od początku w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PRWL: Nie rozumiem twojego problemu. Z 2.5 roku doświadczenia znajdziesz pracę w 2 tygodnie. Jak w twojej firmie przeszkadza ci tylko support to negocjuj wypisanie się z niego, albo zmienisz pracę. Jak chcesz wyższą pensję, to negocjuj wyższą pensję albo zmienisz pracę. Albo zmień pracę bez negocjacji z nimi no i co?
  • Odpowiedz
Co jeszcze można zrobić żeby poczuć się dobrze? Wyprowadziłem się od rodziców, utrzymuje się sam, znalazłem różową wydawało się że wszystko się układa ale nawet chwilę nie poczułem szczęścia, wydaje mi się że jest gorzej niż przedtem. Związek zaczął mi przeszkadzać i czuje że się pogrążam eh...
#depresja #wysryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Rosja dostaje w------l i co? Pożyteczni wyciągają albo covid albo potężne przestępstwa obywateli UA na terenie mojej Ojczyzny. Beka z was, mentalne maćki z moderacji XD

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziomek robi karierę w zachodniej #korposwiat i wczoraj wrócił z jakiejś konferencji dla grubasów (bogatych) w Monachium. Śmietanka dzianych menedżerów i menedżerek ubranych w Chanel i Prady itd. Ziomek tez hajs ma i nosi szmaty za ~10k zł też miał, ale możesz wyjść z #polskiedomy ale wewnętrzny janusz nosacz da w końcu o sobie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi o smartfony - mój
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja tak mam, że jak niebieski czegoś szuka to ja zawsze wiem gdzie to jest - jak chodzę po domu to skanuję sobie i zapamiętuje, np. Klucze - szafka w kuchni, portfrl, stol w pokoju itd.
Ale jak ja cos zgubię to oczywiscie niebieski nie wie, a ja akurat np. Wychodze z somu i muszę coś szybko znalezc.
W-----a mnie to niemilosiernie, że ja mu wszystko znajduje a on jakby
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubię moją #pracbaza bo lubię ludzi, może inaczej - są ciekawi ale co widziałem jako obsługa wydarzeń, festiwali etc. pierwsze to #ladnadziewczyna to gdyby nie czasami buźka bez makijażu to kształty jak 18lat a na serio ma 15 (czym wy je karmicie??;) dwa to młodzież, coś ten #tiktok czy coś działa, bo brak im sprytu w kontaktach międzyludzkich, jakbym im przedstawił procedurę wejścia polegającą na zdjęciu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Odpalenie tindera bez dobrej mordy, wlasnego mieszkania, samochodu, duzej kasy i 1000 znajomych zeby ksiezniczka sie nie nudzila jest jak granie w lotto z nadzieja na 6. Majac kilka z tych rzeczy i tak bedziesz wybrakowany, a na twoje miejsce jest 100 kolejnych. Zajebiste czasy nastapily, ze majac nawet niezla morde bo zainteresowanie bylo to trzeba cale zycie grindowac zeby juleczka byla zainteresowana w miedzy czasie ona umowi sie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś niedawno się w to bawiłem ale już byłem po 30tcs, pierwszy dzień 7 lajków i 4 pary , potem 2 dzień 3 kolejne pary, i w sumie można było kasować to dobre na 2-3 dni. 3 bardzo atrakcyjne dziewczyny takie 9/10 miałem, napisałem do tej najładniejszej niż zaraz były święta napisałem życzenia dostałem piękne życzenia z powrotem, dalej już nie było rozmowy skasowała po 2 tyg, ale się
  • Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy wszyscy jesteśmy wykastrowani przez socjal media?

Mam wrażenie że gdybyśmy swojej frustracji na rząd nie mogli wylać na socjal mediach, to już dawno byśmy robili ogromne protesty, a nawet dochodziło by do zamieszek i prób obalenia władzy. Teraz słyszę tylko "to by nic nie dało" , "niech już to wszystko upadnie".

Kiedy tak poddaliśmy się w życiu że wszystko przestało nas obchodzić.

#wysryw #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nienawidzę upałów. Można zdechnąć. Nie idzie spać, nie idzie obiadu zrobić, nie idzie posprzątać. No nic sie nie da! Jak dla mnie lato mogłoby nie istnieć!
A jeszcze ta wilgotność powietrza powoduje, że człowiek poci się jak świnia ... I to chyba najgorsze w upałach, to że jest się wiecznie spoconym. Nie wiem po co nam pot - to i tak nie chłodzi a jedynie w-----a...
#pogoda #wysryw
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach