Ile u was się płaci za przekładkę opon z letnich na zimowe? U mnie ostatnio za 2 samochody razem 320 zł jedne felgi stalowe drugie alusy oba 16 cali.
A rok temu był koło 100 zł za auto.
Czy to już jest ta #inflacja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#opony #wulkanista (co tu tyle obserwujących xd) #wulkanizacja
A rok temu był koło 100 zł za auto.
Czy to już jest ta #inflacja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#opony #wulkanista (co tu tyle obserwujących xd) #wulkanizacja



























A może coś innego całorocznego? Większość to jazda po mieście, ale ze dwa razy w roku wyjazd w góry + zdarza się pojechać "na wieś" w zimie, gdzie drogi białe.
#opony #motoryzacja #samochody #wulkanista
Nokian wypada przy nich nieco lepiej, ale w dalszym ciągu uważam, że wielosezonowe to pomyłka. Na śniegu i mrozie totalnie sobie takie opony nie radzą i piszę tu o obecnie panujących warunkach pogodowych choćby na takich mazurach.
Wspomniane Micheliny w rozm 15 i 16 miałem okazję testować na swoich 2 autach. Są bardzo zdradliwe - 2 razy zdarzyło mi się wypaść na skrzyżowanie czy rondo bo na odcinku 40m przy zbikomej prędkości auto po prostu leciało jakby zamiast kół miało płozy - wpadają w poślizg