Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę w #kryptowaluty od dawna i jak to w większości wypadków bywa, raz na wozie raz pod wozem, ale w tym roku miałem fart życia kupując ~350k #popcat w cenie 1,5 cent. Niestety większość sprzedałem w przedziale 30 - 50c, zostało 56k popów które czekają na $5 xD. Po cichu liczę jeszcze na innego szita, $SC Shark cat. Jego mam dużo, tylko pytanie co z nim będzie. Był
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@hgraph ja już wygrałem, wyplacilem 4x więcej niż wkład, większość jednak została na Bull run, nawet jak te memy pójdą do zera to i tak jestem na plusie, a do tego skoro xrp czeka (kupione po 0.44 USD więc już też profit). Tak jak wyżej, fart życia
  • Odpowiedz
#wpiszdupy #heheszki
Wsiada facet do windy, a tam zakręt więc wskoczyl do kajaka, podjechał pod krawężnik i pyta przechodnia, która godzina, a ten wyciąga termometr i mówi dzisiaj poniedziałek dlatego nie stawiaj roweru przy lodówce bo Ci mleko wykipi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, long story short - mam mindfuck. Wybrałem się z dyskopatią kręgów szyjnych do fizjo. Dziewczyna stwierdziła, że kręgów nie będzie dotykać, bo najpierw muszę zrobić Dopplera tętnic szyjnych (rozsądnie) i skupiła się na… brzuchu i organach wewnętrznych. Robiła mi uciski wątroby itd. + bańki próżniowe i cholera, nie wiem jakim cudem, ale ból który zadawała mi tam, wpływał jednocześnie na coraz większy relaks w kręgach szyjnych. Wróciłem od niej bez zawrotów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Poemat fakt, wiedziałem, że jest też osteopatką, ale byłem pewny, że skupi się na układzie szkieletowym i mięśniach najbliżej niego. W życiu bym nie uwierzył, gdyby ktoś mi powiedział, że miał uciskaną wątrobę, czy jelito i pomogło mu to na kręgi szyjne ( _)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 161
Dla zawodowych kierowców. Zdecydowanie łatwiej popijać w trakcie jazdy z takiego opakowania niż z butelki

@typ53B: w tym miejscu przesadziłeś. Pijakom na drogach mówimy “nie”
  • Odpowiedz
09.09
Wstaliśmy o 13, ogarnęłam się i zaczęłam pracę. Mieszkanie jest jakimś cudem mimo tego, że codziennie coś ogarniam w okropnym stanie. Myślę, że to przez robienie pad thai-a o północy. Jednak dumna jestem, że mój misio zjadł dwie porcje - czyli smakowało 😻

Lista rzeczy do zrobienia po skończeniu zajęć jest powalająca, jednak akceptuje fakt, że mogę nie dać rady wszystkiemu dzisiaj. Kończąc koło 20 lekcje, nie jestem w stanie ogarnąć tego
grubazaburzonaemocjonalna - 09.09 
Wstaliśmy o 13, ogarnęłam się i zaczęłam pracę. Mi...

źródło: temp_file8329592988915450654

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mozis: Miałam takie kota, tylne łapki mu wysiadły, przeżył 2 lata w pełni niepełnosprawny, łącznie z działającą jak chciała fizjologią, czasem sobie przypominam moje zwierzęta i myślę sobie, że bez zwierzęcia jest pusto i gorzej ale zostają później takie blizny w psychice, które ważą tonę, i których ciężar wcale nie zmienia się z czasem - tylko człowiek coraz więcej niesie i trenuje się w tym życiowym bagażu.
  • Odpowiedz
@mozis: to normalne każdy kiedyś zdechnie pies, człowiek, ko, ciesz się póki jeszcze płynie a jak będziesz miał farta to za tobą ktoś też będzie tak tęsknił
  • Odpowiedz
05.09
Siedzę i czekam, aż ciasto się zrobi w piekarniku. Jestem zawiedziona bo kupiłam w #biedronka borówki, które okazały się niedobre. Więc ciasto będzie bez owoców - fail.

Zaraz zrobię spaghetti bo mój partner sobie dzisiaj taki obiadek zażyczył. Nie wiem jak on to robi ale facet mógłby jeść te spaghetti codziennie, ja już mam powoli dosyć ale plus, że nareszcie gotuje coś co on uwielbia, bo zazwyczaj kręci nosem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Środa 07.08
Wczoraj wstałam i poleciałam do sklepów szukać lepszej mieszanki sałat ale pustka. Zrobiłam obiad, który nie zasmakował mojemu partnerowi więc #fail
Potem jak zwykle, sprzątanie i sprzątanie. Miałam potem 90min pracy a następnie zrobiłam karpatkę, żeby nadrobić za fakt, że z------m obiad. Wyszła pyszna, wiem bo ktoś zjadł pół blaszki i to nie byłam ja 🫣
Potem ogarnęłam i poszłam się wykąpać i spać. Spałam kiepsko ale dłuuuuugo, więc chociaż
grubazaburzonaemocjonalna - Środa 07.08
Wczoraj wstałam i poleciałam do sklepów szuka...

źródło: temp_file4428194626991342071

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wtorek 06.08

C-----y dzień, jeśli dobrze pamiętam. Na śniadanie zrobiłam naleśniki, na obiad spaghetti z dnia poprzedniego. Posprzątałam i przesadziłam rośliny - zobaczymy, czy przetrwają.
Wysłałam parę CV ale i tak cisza.
Pogadałam z przyjaciółką przez tel, bo miała zły dzień, ale poznała nowego typa z Badoo i może coś z tego będzie. Jeśli nie to mam piękna bff szukającą mężixa ;)
Wiem, że piękna nie tylko dla mnie ale mój kochany partner również
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poniedziałek 05.08
Wczoraj był kiepski, jakoś źle się czułam. Zrobiłam naleśniki na śniadanko, wyszły pyszne. Potem jakoś brzuch i głowa mnie bolała więc leżałam na kanapie i oglądałam #gotowenawszystko
Chwilę się położyłam, potem ogarnęłam i pojechaliśmy na zakupy. Biedra, Lidl, Obi i Kaufland zaliczone, zakupy zakończone sukcesem i można cały tydzień gotować w spokoju. Potem kolację zrobiłam i sen. Nawet nie posprzątałam, wstałam i zrobiłam to dzisiaj.
Zaraz pomyślę co
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro pierwszy dzień w pracy dla zagranicznej firmy () stresik wjeżdża, ale niby nie ma czym, bo 3 miesiące okresu próbnego i wszystko wiadomo co po kolei. Nigdy wcześniej nie musiałem gadać na okrągło po ang.

Dajcie jakieś słowa otuchy ()

#pracait #pracbaza #stres #wpiszdupy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nad__czlowiek: Wtf, pracuję tylko po angielsku i jest w firmie mnóstwo ludzi z Europy (na stanowiskach managerskich), którzy bardzo kaleczą, a każdy ma to w dupie, dopóki są w stanie przekazać informacje.

@Trochutak Będzie dobrze Miras. Tydzień minie i zaraz się przestaniesz stresować, bo ogarniesz, że po angielsku mówisz lepiej niż 90% firmy xD a za pół roku w ogóle będziesz miał to w dupie, plus bardzo sobie poprawisz
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że gry od From Software są trudne a przynajmniej takie mają być, ale te Blightown to już przechodzi wszelkie pojęcie. Jedyna część trylogii której nie ukończyłem przez tą lokacje. Przede mną kolejna próba po kilku miesiącach przerwy.
#wpiszdupy #oswiadczenie #gry #darksouls #fromsoftware #playstation
p.....n - Ja rozumiem, że gry od From Software są trudne a przynajmniej takie mają by...

źródło: temp_file5228459073107007512

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach