Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MajoZZ
- 3
- 4
Siedzę w #kryptowaluty od dawna i jak to w większości wypadków bywa, raz na wozie raz pod wozem, ale w tym roku miałem fart życia kupując ~350k #popcat w cenie 1,5 cent. Niestety większość sprzedałem w przedziale 30 - 50c, zostało 56k popów które czekają na $5 xD. Po cichu liczę jeszcze na innego szita, $SC Shark cat. Jego mam dużo, tylko pytanie co z nim będzie. Był
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PorkieTeresa: Gdyby coś takiego napisała tu różowa, to już by była zjechana z góry na dół xD
- 0
Mirasy, long story short - mam mindfuck. Wybrałem się z dyskopatią kręgów szyjnych do fizjo. Dziewczyna stwierdziła, że kręgów nie będzie dotykać, bo najpierw muszę zrobić Dopplera tętnic szyjnych (rozsądnie) i skupiła się na… brzuchu i organach wewnętrznych. Robiła mi uciski wątroby itd. + bańki próżniowe i cholera, nie wiem jakim cudem, ale ból który zadawała mi tam, wpływał jednocześnie na coraz większy relaks w kręgach szyjnych. Wróciłem od niej bez zawrotów
- 0
@Poemat fakt, wiedziałem, że jest też osteopatką, ale byłem pewny, że skupi się na układzie szkieletowym i mięśniach najbliżej niego. W życiu bym nie uwierzył, gdyby ktoś mi powiedział, że miał uciskaną wątrobę, czy jelito i pomogło mu to na kręgi szyjne ( ಠ_ಠ)
- 667
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
09.09
Wstaliśmy o 13, ogarnęłam się i zaczęłam pracę. Mieszkanie jest jakimś cudem mimo tego, że codziennie coś ogarniam w okropnym stanie. Myślę, że to przez robienie pad thai-a o północy. Jednak dumna jestem, że mój misio zjadł dwie porcje - czyli smakowało 😻
Lista rzeczy do zrobienia po skończeniu zajęć jest powalająca, jednak akceptuje fakt, że mogę nie dać rady wszystkiemu dzisiaj. Kończąc koło 20 lekcje, nie jestem w stanie ogarnąć tego
Wstaliśmy o 13, ogarnęłam się i zaczęłam pracę. Mieszkanie jest jakimś cudem mimo tego, że codziennie coś ogarniam w okropnym stanie. Myślę, że to przez robienie pad thai-a o północy. Jednak dumna jestem, że mój misio zjadł dwie porcje - czyli smakowało 😻
Lista rzeczy do zrobienia po skończeniu zajęć jest powalająca, jednak akceptuje fakt, że mogę nie dać rady wszystkiemu dzisiaj. Kończąc koło 20 lekcje, nie jestem w stanie ogarnąć tego
źródło: temp_file8329592988915450654
Pobierz- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mozis: Miałam takie kota, tylne łapki mu wysiadły, przeżył 2 lata w pełni niepełnosprawny, łącznie z działającą jak chciała fizjologią, czasem sobie przypominam moje zwierzęta i myślę sobie, że bez zwierzęcia jest pusto i gorzej ale zostają później takie blizny w psychice, które ważą tonę, i których ciężar wcale nie zmienia się z czasem - tylko człowiek coraz więcej niesie i trenuje się w tym życiowym bagażu.
@mozis: to normalne każdy kiedyś zdechnie pies, człowiek, ko, ciesz się póki jeszcze płynie a jak będziesz miał farta to za tobą ktoś też będzie tak tęsknił
05.09
Siedzę i czekam, aż ciasto się zrobi w piekarniku. Jestem zawiedziona bo kupiłam w #biedronka borówki, które okazały się niedobre. Więc ciasto będzie bez owoców - fail.
Zaraz zrobię spaghetti bo mój partner sobie dzisiaj taki obiadek zażyczył. Nie wiem jak on to robi ale facet mógłby jeść te spaghetti codziennie, ja już mam powoli dosyć ale plus, że nareszcie gotuje coś co on uwielbia, bo zazwyczaj kręci nosem
Siedzę i czekam, aż ciasto się zrobi w piekarniku. Jestem zawiedziona bo kupiłam w #biedronka borówki, które okazały się niedobre. Więc ciasto będzie bez owoców - fail.
Zaraz zrobię spaghetti bo mój partner sobie dzisiaj taki obiadek zażyczył. Nie wiem jak on to robi ale facet mógłby jeść te spaghetti codziennie, ja już mam powoli dosyć ale plus, że nareszcie gotuje coś co on uwielbia, bo zazwyczaj kręci nosem
@grubazaburzonaemocjonalna: dobrze będzie, dobrze będzie
- 0
Kiedy będzie jakaś światowa tragedia? #wpiszdupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@grubazaburzonaemocjonalna: Ok Oska
konto usunięte via Wykop
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ProstyHuop dziękuję, nie ma czego. Opisuje +, nie mówię o -
konto usunięte via Wykop
- 1
@grubazaburzonaemocjonalna: może posiedź z misiem zamiast na tagu z huopami ciemiężonymi samotnością
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
160x200
@grubazaburzonaemocjonalna: wow, zupełnie nie wygląda na taki rozmiar xD te koty zajmują jakby połowę i ten włącznik światła też taki duży się wydaje
pewnie tak się perspektywa ułożyła
@grubazaburzonaemocjonalna: o matko to szkodliwe dla zdrowia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@grubazaburzonaemocjonalna: fajny nick, pozdrawiam
- 1
@ProstyHuop dziękuję, pozdrawiam
Środa 07.08
Wczoraj wstałam i poleciałam do sklepów szukać lepszej mieszanki sałat ale pustka. Zrobiłam obiad, który nie zasmakował mojemu partnerowi więc #fail
Potem jak zwykle, sprzątanie i sprzątanie. Miałam potem 90min pracy a następnie zrobiłam karpatkę, żeby nadrobić za fakt, że z------m obiad. Wyszła pyszna, wiem bo ktoś zjadł pół blaszki i to nie byłam ja 🫣
Potem ogarnęłam i poszłam się wykąpać i spać. Spałam kiepsko ale dłuuuuugo, więc chociaż
Wczoraj wstałam i poleciałam do sklepów szukać lepszej mieszanki sałat ale pustka. Zrobiłam obiad, który nie zasmakował mojemu partnerowi więc #fail
Potem jak zwykle, sprzątanie i sprzątanie. Miałam potem 90min pracy a następnie zrobiłam karpatkę, żeby nadrobić za fakt, że z------m obiad. Wyszła pyszna, wiem bo ktoś zjadł pół blaszki i to nie byłam ja 🫣
Potem ogarnęłam i poszłam się wykąpać i spać. Spałam kiepsko ale dłuuuuugo, więc chociaż
źródło: temp_file4428194626991342071
Pobierz@grubazaburzonaemocjonalna: tylko by mi różowa marudziła na jedzenie, zaraz by się skończyło gotowanie
Wtorek 06.08
C-----y dzień, jeśli dobrze pamiętam. Na śniadanie zrobiłam naleśniki, na obiad spaghetti z dnia poprzedniego. Posprzątałam i przesadziłam rośliny - zobaczymy, czy przetrwają.
Wysłałam parę CV ale i tak cisza.
Pogadałam z przyjaciółką przez tel, bo miała zły dzień, ale poznała nowego typa z Badoo i może coś z tego będzie. Jeśli nie to mam piękna bff szukającą mężixa ;)
Wiem, że piękna nie tylko dla mnie ale mój kochany partner również
C-----y dzień, jeśli dobrze pamiętam. Na śniadanie zrobiłam naleśniki, na obiad spaghetti z dnia poprzedniego. Posprzątałam i przesadziłam rośliny - zobaczymy, czy przetrwają.
Wysłałam parę CV ale i tak cisza.
Pogadałam z przyjaciółką przez tel, bo miała zły dzień, ale poznała nowego typa z Badoo i może coś z tego będzie. Jeśli nie to mam piękna bff szukającą mężixa ;)
Wiem, że piękna nie tylko dla mnie ale mój kochany partner również
Poniedziałek 05.08
Wczoraj był kiepski, jakoś źle się czułam. Zrobiłam naleśniki na śniadanko, wyszły pyszne. Potem jakoś brzuch i głowa mnie bolała więc leżałam na kanapie i oglądałam #gotowenawszystko
Chwilę się położyłam, potem ogarnęłam i pojechaliśmy na zakupy. Biedra, Lidl, Obi i Kaufland zaliczone, zakupy zakończone sukcesem i można cały tydzień gotować w spokoju. Potem kolację zrobiłam i sen. Nawet nie posprzątałam, wstałam i zrobiłam to dzisiaj.
Zaraz pomyślę co
Wczoraj był kiepski, jakoś źle się czułam. Zrobiłam naleśniki na śniadanko, wyszły pyszne. Potem jakoś brzuch i głowa mnie bolała więc leżałam na kanapie i oglądałam #gotowenawszystko
Chwilę się położyłam, potem ogarnęłam i pojechaliśmy na zakupy. Biedra, Lidl, Obi i Kaufland zaliczone, zakupy zakończone sukcesem i można cały tydzień gotować w spokoju. Potem kolację zrobiłam i sen. Nawet nie posprzątałam, wstałam i zrobiłam to dzisiaj.
Zaraz pomyślę co
@grubazaburzonaemocjonalna: Zawsze robisz zakupy w biedronce, lidlu, kauflandzie, a na końcu w OBI? Ale ten ostatni to sklep budowlany, co Ty tam kupujesz?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@JasnyBanan trawkę dla kotkufff
@Trochutak: łil bi okej
@nad__czlowiek: Wtf, pracuję tylko po angielsku i jest w firmie mnóstwo ludzi z Europy (na stanowiskach managerskich), którzy bardzo kaleczą, a każdy ma to w dupie, dopóki są w stanie przekazać informacje.
@Trochutak Będzie dobrze Miras. Tydzień minie i zaraz się przestaniesz stresować, bo ogarniesz, że po angielsku mówisz lepiej niż 90% firmy xD a za pół roku w ogóle będziesz miał to w dupie, plus bardzo sobie poprawisz
@Trochutak Będzie dobrze Miras. Tydzień minie i zaraz się przestaniesz stresować, bo ogarniesz, że po angielsku mówisz lepiej niż 90% firmy xD a za pół roku w ogóle będziesz miał to w dupie, plus bardzo sobie poprawisz
Ja rozumiem, że gry od From Software są trudne a przynajmniej takie mają być, ale te Blightown to już przechodzi wszelkie pojęcie. Jedyna część trylogii której nie ukończyłem przez tą lokacje. Przede mną kolejna próba po kilku miesiącach przerwy.
#wpiszdupy #oswiadczenie #gry #darksouls #fromsoftware #playstation
#wpiszdupy #oswiadczenie #gry #darksouls #fromsoftware #playstation
źródło: temp_file5228459073107007512
Pobierz@pontiffsulyvahn akurat wiekszosc tej lokacji mozna pominac jak bardzo sie jej nie lubi
- 0
@jamniczek_trailowy mi wczoraj udało się ukończyć, co prawda postacią magiczna ale zawsze coś:)
- 2




















źródło: temp_file914157825315654026
Pobierz