#wozkiwidlowe
Mam takie pytanie, jak ocenić czy ładunek jest wypoziOmowany dokładnie. W sensie czy widły są dokładnie w płaszczyźnie poziomej prosto. Ideqlnie pod kątem 90 stopni. Jakieś rady, bo ciężko mi to ocenić na oko. Czy ładunek nie jest przechylony lekko w górę ani w dół.
Mam takie pytanie, jak ocenić czy ładunek jest wypoziOmowany dokładnie. W sensie czy widły są dokładnie w płaszczyźnie poziomej prosto. Ideqlnie pod kątem 90 stopni. Jakieś rady, bo ciężko mi to ocenić na oko. Czy ładunek nie jest przechylony lekko w górę ani w dół.
































źródło: 1000016679
Pobierz