@Monsieur_V: Ja to bym przeczytał takiego twitta : NATO poleciło połączonemu komitetowi szefów sztabów aktywować siły NATO wraz ze wszystkimi elementami, w celu przywrócenia demokracji i porządku w Białorusi.
Kacapski oficer przyznaje że specjalnie strzelają do drewnianych wabików, kombajnów John Deere i po kilka razy do już zniszczonych czołgów i wozów by nagrać filmy z różnych kontow i dostać pochwały od kierownictwa za skuteczna realizację planów xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rosyjski oficer „pułkownik Szuwałow” opisał w Telegramie, jak zachęca się do fabrykowania raportów o zniszczonym ukraińskim sprzęcie poprzez filmowanie uderzeń w różne dni przy użyciu różnych
Pobierz zafrasowany - Kacapski oficer przyznaje że specjalnie strzelają do drewnianych wabikó...
źródło: F3FyDgSbwAA7LbY
Oglądałem dziś Budzisza u Zychowicza i mówił tam, że negocjacje pokojowe mogą trwać nawet parę lat. Jak Ukraina to sobie wyobraża pod względem ilości żołnierzy? Wielu ekspertów już mówi otwarcie, że możliwości rekrutacyjne Ukrainy wyczerpały się prawie całkowicie. Zaczną ściągać ludzi zza granicy? Pójdą na zawieszenie broni na czas negocjacji?(co by było imo największym błędem bo ruscy wykorzystaliby ten czas maksymalnie i dozbroili by się znowu po zęby).

#ukraina #wojna

Co zrobi Ukraina

  • Pójdzie na zawieszenie broni 35.0% (48)
  • Zacznie ściągać mężczyzn zza granicy 65.0% (89)

Oddanych głosów: 137