I zobaczcie co mówi Budzisz. Gościu mówi że my podobnie jak Turcja od ruskich tak my powinniśmy brać zboże od ukrainy, na przemiał i eksportować mąkę. Marża z tego by u nas zostawała. I czemu tego oni nie zrobią.
#ukraina #wojna #rosja #polska #gospodarka
#ukraina #wojna #rosja #polska #gospodarka

































@Rimbolo: troche tak, a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba ze statek, to woda go ugasila