@AnonimoweMirkoWyznania: Pocieszę Cię ze większość ludzi nic nie robi i marnuje czas, nieliczni cały czas się szkoła i osiągają sukcesy. Należysz wiesz do większości, która nic ciekawego w życiu nie osiągnie.

A najlepszym sposobem na zaczęcie samokształcenia jest zrobienie sobie planu dnia, każdego dnia, wypisania zadań które masz zrobić i je odchaczac, nagle zauważysz ze zrobiłeś 2 zadania a dopiero jest godzina 10 rano, Twoje nastawienie się zmieni i w
  • Odpowiedz
@michail_bialkovich: "A jeśli wydaje Ci się, że nie masz szans, to jedyne, co zostaje, to samorozwój i rozwijanie się w pracy - przejmowanie się rzeczami, na które nie ma się wpływu jest bezcelowe, lepiej przeznaczyć ten czas i energię na coś konstruktywnego."

Samorozwój dla samego samorozwoju jest bezsensowny. Po co Ci umieć programować, jeżeli nigdzie tego nie wykorzystasz, bo i tak nie dojdziesz do poziomu, gdzie jesteś zatrudnialny? Po co
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weź sobie jakiś cel w życiu wymyśl a nie piszesz polemikę na wykopie, bo "nie pasujesz". Nikt nie pasuje do systemu, weź lepiej pomysl za co będziesz żył na emeryturze bo nas ZUS wyrucha.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maly_ludek_lego: jakiś czas woziłem jedzenie na Uber Eats, w sumie praca spoko, spięcia z klientami to naprawdę pojedyncze przypadki. Problem z uberem był taki że płacili od zrobionych zamówień a nie od godziny więc to była lekka loteria czy w godzinę zarobię 20 czy 40 zlotych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Fixed mindset mocno. Sprawdź książkę "Mindset" Carol Dweck, albo jakieś jej streszczenia w internecie, żeby zobaczyć o co mi chodzi. Wiek nie jest nigdy ograniczeniem, a nawet gdyby był, to i tak będąc przed 30tką możesz pójść w każdym kierunku w jakim chcesz.

Co do uczenia się to zrozumiałem dwie rzeczy którymi się z tobą podzielę:
* Po pierwsze nie myśl o rozwoju zawodowym w kategoriach ścieżek czy drabinek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem tak. Ja kraje do emigracji rozpatruję w 3 kategoriach. Pierwszy, to kraje oferując tylko i wyłącznie dobre zarobki, gdzie nie będziesz czuł jako takiego komfortu tam mieszkając (tzn. czy jest tam odpowiadająca ci pogoda itd.). Do tych krajów zaliczam np. Niemcy i Holandie. Są tam fajne zarobki, wręcz bardzo dobre, ale poza nimi nic by mnie tam nie ciągnęło. Drugie to hybryda - połączenie dobrych zarobków i fajnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Islandia jeśli lubisz spokój i odludzia, pieniądze są fajne, warunki życia super, dużo Polaków (to może być minus i plus- zależy jak to postrzegasz). Pogoda może nie jest rewelacyjna, słońca też raczej mało za to okoliczności przyrody wspaniałe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ci powiem jak: mają motywację. Ale zanim przestaniesz czytać bo pomyślisz że to jakieś p---------e to pzeczytaj dalej: chodzi mi o motywację z otoczenia nie jakąs mistyczną wewnętrzną która jedni mają a inni nie bo geny. Motywacja zewnętrzna np. dziewczyna, przyjaciele, generalnie inni ludzie. Przegrywy tego nie mają niszczy to ich psychikę i dlatego mimo tego że wiedzą co chcą i jak to osiągnąć to im się NIE
  • Odpowiedz