Jesteśmy tu wszyscy losowo rzuceni
Nikt nie miał wyboru tej, czy innej ziemi
A jednak ktoś dumny jest wciąż z pochodzenia
Nie warte to jednak nic, prócz przemilczenia.
Czy złym jest, że pytam, czy jest cel w tym jakiś?
Czy głupio jest myśleć, nie warto się trapić?
Nikt nie miał wyboru tej, czy innej ziemi
A jednak ktoś dumny jest wciąż z pochodzenia
Nie warte to jednak nic, prócz przemilczenia.
Czy złym jest, że pytam, czy jest cel w tym jakiś?
Czy głupio jest myśleć, nie warto się trapić?




















źródło: comment_uLSlJ3XZiOYgXzAJKw6Dam0dqWgV80nX.jpg
Pobierz