Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
greg_the_emperor

greg_the_emperor

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 479
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 313
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

7

Wojna służb z zabójstwem Rosjanina w Białej Podlaskie

Wojna służb z zabójstwem Rosjanina w Białej Podlaskie

Po rozpoczęciu pełnoskalowej wojny na Ukrainie dwu-, trzykrotnie zwiększyły się obsady działających tzw. stacji, które m.in. koordynują działania funkcjonariuszy obcych wywiadów na terenie Polski.

Dorodny_Wieprz
z
rp.pl
dodany: 18.06.2026, 19:58:34
  • 3
  • #
    wojna
  • #
    sluzby
  • #
    policja
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
greg_the_emperor
greg_the_emperor 19.06.2026, 15:07:29 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

18

Ponad połowa ukraińskich żołnierzy zażywa narkotyki

Pokaż treści 18+

Ponad połowa ukraińskich żołnierzy zażywa narkotyki

Najnowsze raporty pokazują katastrofalną sytuację armii ukraińskiej. W obliczu obecnego kryzysu militarnego na Ukrainie rośnie liczba żołnierzy uzależnionych od narkotyków.

krzysztof777777
z
dez-informacja.blogspot.com
dodany: 19.06.2026, 12:36:57
  • 14
  • #
    polityka
greg_the_emperor
greg_the_emperor 19.06.2026, 15:01:44 via Android
  • 4
Też byście się faszerowali, żeby mieć siły i nie myśleć zbyt wiele. Wojna to piekło, a żołnierze na linii frontu wiedzą o tym jako pierwsi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 19.06.2026, 13:03:37
  • 5
Prawaki cisną, atakują i wyszydzają lewaków. Tak samo się dzieje w drugą stronę. Napuszcza się kobiety na mężczyzn oraz mężczyzn na kobiety. Każda ze stron ma swoje za uszami i ogólnie rzecz biorąc - jest w błędzie. Każdy człowiek ma prawo się bronić (w granicach rozsądku), ale to co obecnie widzimy w Internecie, to spirala nienawiści, która przepoczwarza ludzkość w jakichś nierozumnych, szyderczych hipokrytów. Czy ja zwariowałem, czy to świat zwariował?

#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor
Autor
19.06.2026, 13:17:16 via Android
  • 1
@Pawery1:
Tru dat.
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor 19.06.2026, 13:08:20
  • 0
Kobiety są jak poranna rosa na łące kwiatów. Są piękne i potrzebne. A imiona ich brzmią, jak łacińskie imiona roślin...

#cytaty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82
19.06.2026, 13:14:41 via Wykop
  • 1
@greg_the_emperor: A co Ty Norbiemu teksty piszesz? 🙃
  • Odpowiedz
BartlomiejWr
BartlomiejWr
19.06.2026, 04:24:06
  • 43
Pracuję w kołchozie za 4000zl na rękę, nie chce być niewolnikiem pracy do końca życia, wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ? Pomóżcie mi mam dopiero 22 lata.
#praca #kariera #biznes
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 19.06.2026, 06:59:39 via Android
  • 0
@BartlomiejWr:
grunt to nie stać w miejscu, samo nic się nie zmieni, może poszukaj na jakie zawody jest zapotrzebowanie i znajdź coś dla siebie, do tego warto poznać np. język niemiecki
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor 18.06.2026, 13:57:57
  • 43
Za tydzień startuję na 9-miesiecznej terapii zamkniętej w Gliwicach, wybrałem terapię pogłębioną, bo chcę raz na zawsze wyeliminować u----i z mojego życia, bo chcę w końcu świadomie podejmować decyzje i mieć kontrolę nad moim życiem. Proszę o modlitwę, żebym wytrzymał odwykowy rygor i żeby terapia okazała się być skuteczna.

Po wszystkim może zamieszkam w Gliwicach, pochodzę z Polski B, dlatego będzie prościej znaleźć spokojną pracę (w końcu to Śląsk). Życzcie mi powodzenia.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
18.06.2026, 13:58:52 via Android
  • 5
@greg_the_emperor: no i bardzo dobrze. Wytrwałości i wszystkiego dobrego. Dasz radę!
  • Odpowiedz
Pawery1
Pawery1
Pawery1
18.06.2026, 14:03:58 via Wykop
  • 3
@greg_the_emperor: trzymam kciuki Mirku! Pamiętaj, że miarą sukcesu jest wytrwałość.
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor 18.06.2026, 07:06:43
  • 1
Poziomka, Kasa, Wódeczka

https://youtu.be/QFk5u8_NMqg

#heheszki
gregtheemperor - Poziomka, Kasa, Wódeczka

https://youtu.be/QFk5u8_NMqg

#heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 17.06.2026, 13:34:12
  • 1
Dziewiąte Wrota
(She's everywhere)

https://youtu.be/G1tb8e8F7y4

#film #scenyzdobrychfilmow
gregtheemperor - Dziewiąte Wrota
(She's everywhere)

https://youtu.be/G1tb8e8F7y4

#f...

źródło: 1104

Pobierz
gregtheemperor - Dziewiąte Wrota
(She's everywhere)

https://youtu.be/G1tb8e8F7y4

#f...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 17.06.2026, 12:34:48
  • 0
PSALM 37
(pięknie zaśpiewany)

https://youtu.be/rjcKcLiSEKo

#wiara #chrzescijanstwo #katolicyzm
gregtheemperor - PSALM 37
(pięknie zaśpiewany)

https://youtu.be/rjcKcLiSEKo

#wiara ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 17.06.2026, 11:28:19
  • 4
Pycha/Duma - najbardziej śmiercionośny grzech
(zwiodła Szatana, zwiedzie i nas, uważajmy)

„Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną.”


https://youtu.be/fuyXO4rOROg
gregtheemperor - Pycha/Duma - najbardziej śmiercionośny grzech
(zwiodła Szatana, zwie...

źródło: 1088

Pobierz
gregtheemperor - Pycha/Duma - najbardziej śmiercionośny grzech
(zwiodła Szatana, zwie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 17.06.2026, 08:24:33 via Android
  • 0
@dese:
Przecież to nie jest wina lekarzy, że wolales dobre zioła niż naukę biolki
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor 17.06.2026, 08:23:42
  • 2
American Beauty
(Ostatnia scena)

https://youtu.be/YRdR7vlaCHs

#scenyzdobrychfilmow #film
gregtheemperor - American Beauty
(Ostatnia scena)

https://youtu.be/YRdR7vlaCHs

#sce...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
17.06.2026, 08:34:20 via Wykop
  • 1
@greg_the_emperor: uwielbiam ten film, Spacey to po prostu się urodził dla tej roli.
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor 16.06.2026, 18:13:39
  • 2
Dziewiąte Wrota
(Some books are dangerous)

https://youtu.be/8slW7461RIM

#scenyzdobrychfilmow #film
gregtheemperor - Dziewiąte Wrota
(Some books are dangerous)

https://youtu.be/8slW746...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 16.06.2026, 06:34:53
  • 0
Red Warrior

https://youtu.be/BWrHOcMH_UU

#muzykafilmowa #muzyka
gregtheemperor - Red Warrior

https://youtu.be/BWrHOcMH_UU

#muzykafilmowa #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 14.06.2026, 17:31:27
  • 2
Ehhh pamiętam jak miałem 22 lata i słuchałem tego kawałka w akademiku, gdy byłem kompletnie rozbity i nie rozumiałem czym jest miłość. A miłością jest wybór (agape).

https://youtu.be/I7ILyFPBQKY

#muzyka
gregtheemperor - Ehhh pamiętam jak miałem 22 lata i słuchałem tego kawałka w akademik...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 14.06.2026, 14:03:13
  • 1
Avi - Kawior
(motywacyjne)

Chce coś mieć - to się biorę za robotę
Czarne myśli - przekujemy w końcu w złote

https://youtu.be/oQ5nnjou8Wo
gregtheemperor - Avi - Kawior
(motywacyjne)

Chce coś mieć - to się biorę za robotę
C...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor 14.06.2026, 12:10:03
  • 4
Najświętsza Panienka uratuje Polskę przed Rosją.

#wiara #chrzescijanstwo #katolicyzm
gregtheemperor - Najświętsza Panienka uratuje Polskę przed Rosją.

#wiara #chrzescija...

źródło: 1025

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greg_the_emperor
greg_the_emperor
Autor
14.06.2026, 13:39:28 via Android
  • 0
@RomanKarburator:
Ja osobiście nie jestem antysemitą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • Nie wiem czym jest rekurencja :)
  • Historyczna Małopolska.

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.03.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking