Jeśli subset dla polskich znaków stanowi latin-extended to dla znaków norweskich... ? Zawierają się w Latin? Znalazłem coś takiego jak Latin1-Supplement? o.O W samym latin chyba o dziwo się nie zawierają choć Niemcy już tak (?)
#frontend | #typografia | #webdev | #norwegia | #webdevhelp
#frontend | #typografia | #webdev | #norwegia | #webdevhelp































#webdev
źródło: comment_nQF0redusCM06n9Zy6inrGg1O3F7dm47.jpg
Pobierz