#webdev

Co może być przyczyną takiego komunikatu? Wiem, że może mieć to związek z PHP serwera.

Fatal error: Cannot redeclare class recoverPassword in /recoverPassword.php on line 5
W 5 linii znajduje się:
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damianooo5: Proszę bardzo.
Dlatego ja nigdy nie robię plików z tymi samymi nazwami. Jak ktoś potem będzie coś robić, to przynajmniej nie pomyli miejsca docelowego.
  • Odpowiedz
Dawno nic nie pisałem, ale w końcu wziąłem się za napisanie jakiegoś artykułu. Tym razem trochę o badaniu jakości testów, czyli testach mutacyjnych. Artykuł z praktycznym przykładem w języku PHP i frameworku Infection, wraz z analizą działania tego narzędzia.

https://sarvendev.com/2019/06/testy-mutacyjne-czyli-testujemy-testy/

#webdev #programowanie #testowanieoprogramowania #php #sarvendev
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z jakich map korzystacie dla #webdev i apek mobilnych? Google mega drogi, Here spoko ale max 5k użytkowników mobilnych a spodziewamy się więcej. TomTom wygląda za to bardzo obiecująco.
Potrzebuje generalnie wyświetlać mapy, zaznaczyć lokalizację która sobie odczytam i wrzucę na backend, odwrócony geocoding (lokalizacja z adresu) i wyświetlać mapy z moimi markerami które przyjdą z backendu.
Jakie macie doświadczenia?

#programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pkym
**woocommercebeforecalculate_totals**
- w funkcji przetwarzasz wszystkie produkty i odpowiednio warunkujesz zmieniając cenę jeśli produkt jest np. "drugi"
  • Odpowiedz
Cześć, #webdev

Gdybyście mieli dostać brief od klienta to co by było w nim dla was najważniejsze?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#webdev #wwwdesign #ofertapracy

Cześć Mirki,
Na dniach będę potrzebował jakiegoś speca, który zrobi mi stronę, która ma imitować inną stronę (na tyle, żeby się mocno kojarzyła, ale nie 1:1, żeby nie było plagiatu zbyt wielkiego). Polecacie kogoś sensownego? Ile mnie to może kosztować od początku do końca (strona informacyjna, bez opcji kupowania) ? I ile czasu może coś takiego zająć. Strona bazowa to arh.hun.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@retzev: Niezbyt rozumiem gdzie jest problem...

a ma drugim widzę na bieżąco efekt w chrome i konsoli?

Jeśli efekt ma być widoczny w chrome to zakładam, że kod związany z www, jeśli tak to stawiasz serwer apache czy w czym ty tam klepiesz i na drugim kompie widzisz efekt.
Może dokładniej opisz co chcesz uzyskać bo nie brzmi to jak żadne wyzwanie....
  • Odpowiedz
Pomocy! Uczę się frontendu i mam pewien problem.

Mam coś takiego https://jsfiddle.net/xv4ga1td/# chcę aby czarny box zajmował 70vw a czerwony resztę a gdy jest mniejszy box niż 360 przeniósł go na dol i wtedy chcę żeby width obu był równy 100vw.
Jak to zrobić za pomocą grida - czy lepiej użyć czegoś innego?

#webdev #html #css
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@object: Grid jest słabo wspierany nie polecam na razie używać, no chyba że dla własnej nauki. Generalnie powinieneś spokojnie dać radę zrobić to na flexbox + media query. Tylko ja tam nie widzę czarnego boxa, a wszystkie białe.

EDIT: a nie jednak ma już spoko wsparcie ;) Wszystkie frameworki i tak na flexie lecą :P
  • Odpowiedz
Drogie Mirki, przeglądarka (zarówno Firefox i Vivaldi) przestała mi odtwarzać kilkusekundowe filmiki które są wyświetlane w tym pustym okienku, na stronie #memrise. Jeszcze dwa dni temu było wszystko ok, a ja nie dokonywałam żadnych zmian. Zaktualizowałam Flash Playera i sprawdziłam czy nie blokują tego jakieś zainstalowane rozszerzenia i niestety nadal nie działa.
#informatyka #webdev
koralowiecc - Drogie Mirki, przeglądarka (zarówno Firefox i Vivaldi) przestała mi odt...

źródło: comment_PNApRu6E12Tqk6JZ4D1RGuEm6gtBtCP9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach