Wpis z mikrobloga

#finanse #pomyslnabiznes #pieniadze #kreatywnosc #inwestycje #wakcje

Temat myślę mocno na topie bo każdy z uczniów ma chrapkę na kaskę w wakacje a jak wiadomo liczy się pomysłowość. A jak bardzo Pomysłowi jesteśmy? Sprawdźmy to!

Do napisania tego posta Zainspirował mnie post na PCLabie w którym użytkownik założył się o to ze uda się mu zainwestować 200zl tak aby przez pół roku wyciągnąć 230. I prosił forumowiczów o pomysły. Jest to 15% przez 6 miesięcy; i 30% w skali roku. Jednym z wiodących pomysłów w tamtym wątku była bukmacherka. Jednak
Tamten wątek jest bardzo stary gdyż pochodzi z 2003 roku. Kiedy wydaje mi sie ze możliwości były po prostu mniejsze.
Postanowiłem troszeczkę odgrzać kotleta i pytam was jak obróciliście to 200zl aby wyciągając może nie 15 ale jak najwięcej %. Uzyskana kwota z poprzedniego obrotu można dorzucić 200 tylko na start

Ja zaczynam: myślę że poszukałbym jakieś licytacji na allegro i próbował polować lub szukałabym perełek w lumpie ;)
Czekam na wasze pomysły mireczki!
Powodzenia!

(link do oryginalnego wątku mogę wrzucić; tylko nie wiem jak wykop toleruje linki w postach- dajcie info)
  • 9
@icebox_96 na FB mignelo mi, ze ktos zrobil podobny eksperyment z kryptowalutami. Niestety nie moge tego odkopac.

@niebezpiecznik-pl ktos od Was na FB nie zrobil podobnego eksperymentu na kryptowalutach? Cos mi kiedys mignelo i skojarzylo mi sie to z Wami. Jesli to ktos od Was z ekipy wiecie moze jak to sie skonczylo?