A ja niedawno skończyłem 26 i czuję się staro i jakbym już najfajniejsze lata miał za sobą (╯︵╰,)
#niebieskiepaski #urodziny #muzykaelektroniczna
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_90ZZr8ZDaQct1RFkWGiQMDGf2L5fZ6Kc.jpg
Pobierz
źródło: comment_VneYCkLNttsO1d9PNt7VCx5eIlwYrsFx.jpg
Pobierz
źródło: comment_hZYBfIBV9uzNGWgGpp6nt4u1SXFtLdWx.jpg
Pobierz67

Jej córka przyznała, że mama nawet w najtrudniejszych czasach wojny miała zawsze na czarną godzinę schowaną kromkę chleba.
z
źródło: comment_ATu26Ch3Tm7akMryAtdWmmcX822QpRr1.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_5KY13GlTlaPPhRKw0wNA3B2eTVyDKMH8.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Twoje zdrowie Mireczku!