Z okazji, że zbliżają się moje urodziny robię #rozdajo
Zamówię zwycięzcy jedzonko do 30 zl na #pysznepl lub #pizzaportal
Chyba, że będzie ktoś chciał jakąś gierkę do 30 zl na #steam

Warunek taki, że trzeba odpowiedzieć w ankiecie i zaplusować
Zielonki i patostreamy wylatują na starcie. Losowanie jutro okolo 21.
Reevhar - Z okazji, że zbliżają się moje urodziny robię #rozdajo 
Zamówię zwycięzcy j...

źródło: comment_W7JLrhb2JXMxgUkW2Ei1EwtOzpkfYYJs.jpg

Pobierz

Co wybrać na urodziny?

  • Akai MPK MINI MK2 - Kontroler do produkcji muzyki 66.6% (952)
  • Monitor do komputera 33.4% (478)

Oddanych głosów: 1430

  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akai MPK MINI MK2


@Reevhar: bieeeerzzz, monitor i tak w końcu kupisz, a tak nad Akai się będziesz zastanawiał i zastanawiał, a później będziesz sobie pluć w brodę, że nie kupiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżdżenie po grobach? Fajne tradycje masz, ale mi to bardziej pod bezczeszczenie podchodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Możecie polecić jakieś miejsce do urządzenia 30 urodzin w #krakow na około 20 osób? Chciałbym żeby można było zapłacić za open bar, było miejsce do posiedzenia, warunki do porozmawiania, ale żeby można było też wstać i pójść na parkiet jeśli ktoś będzie miał ochotę. Ciężko mi znaleźć coś sensownego. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek propozycje.

#pytanie #urodziny #impreza #krakow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1355
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raz-dwa-trzyy: gotujesz 300g cukru, ~200g wody, ~80g soku z cytryny z pokrojonym w kawałki imbirem, zalewasz tym syropem plasterki cytryn i gotowe :) cytryny trzeba dobrze umyć i wyszorować jeżeli nie są ekologiczne, wypatrzyłam też słoiki i wysuszylam przed włożeniem tam plasterków
@Danicen: węgierski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Limonene: Na cytryny napisałam w komentarzu powyżej, reszta to:
- przyprawa: dałam 200g suszonej włoszczyzny, 60g soli gruboziarnistej i 2 łyżki kurkumy, rozdrobniłam
- cukier: 100g cukru, 40g suszonych jabłek, kopiasta łyżeczka cynamonu, rozdrobniłam
- migdały: ubiłam 1 białko, do tego łyżka kawy rozpuszczalnej, łyżka kakao, trochę cynamonu i kardamonu, trochę soli - wymieszać z migdałami (ja obierałam, ale nie trzeba), na 20 minut do piekarnika na blachę z papierem
  • Odpowiedz