Hej @allegro_pl chciałem tylko napisać, że ta wasza usługa allegro one box jest BEZNADZIEJNA. Pierwszy raz z tego skorzystałem, bo tylko taka opcja była dostępna u sprzedającego i oczywiście paczka została ZGUBIONA. Po co wy się bierzecie za rzeczy o których nie macie pojęcia. Najgorsze, że to była ostatnia sztuka i w tej cenie nie znajdę już tego towaru (╯︵╰,)
#allegro #allegrolokalnie #
#allegro #allegrolokalnie #


























Mianowicie, zamówiłem manetki rowerowe o wartości – 10,87 USD dodatkowo zapłaciłem za wysyłkę 25 USD. czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć, dlaczego UPS policzył to w poniższy sposób:
Nadawca nadał przesyłkę na serwisie P/P oznacza to iż, opłata celno-skarbowa jest po Pana stronie i wyniesie
Wartość towaru – 13,59 USD = 54,54 PLN
Koszt transportu z faktury – 65,96 USD = 264,70 PLN
VAT