Wpis z mikrobloga

Hej @allegro_pl chciałem tylko napisać, że ta wasza usługa allegro one box jest BEZNADZIEJNA. Pierwszy raz z tego skorzystałem, bo tylko taka opcja była dostępna u sprzedającego i oczywiście paczka została ZGUBIONA. Po co wy się bierzecie za rzeczy o których nie macie pojęcia. Najgorsze, że to była ostatnia sztuka i w tej cenie nie znajdę już tego towaru (,)

#allegro #allegrolokalnie #ups #zalesie
  • 4
  • 0
@allegro_pl: Nie ma takiej potrzeby. Zanim to napisałem, to już kontaktowałem się w sprawie paczki i jest założone zgłoszenie. W tej chwili jej oficjalny status w śledzeniu to: "Przesyłka została zagubiona." Z tego co się od allegro dowiedziałem, to operator przesyłek ma teraz 10 dni na poszukiwania przesyłki w swoim magazynie. Ale znając realia, to nikt pewnie palcem nie kiwnie żeby poszukać tej paczki...
Nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy. Zgodnie z polskim prawem odpowiedź na odwołanie od reklamacji to 14 dni, jednak na odwołanie od reklamacji logistycznej mamy 30 dni. Mamy nadzieję, że sprawa zakończy się zdecydowanie szybciej i będzie miała swój szczęśliwy finał.
  • 0
@allegro_pl: Hej, chciałem tylko zaktualizować historię z moja zagubioną paczką. Paczka została przyjęta na magazyn 12.2.2024 i tam zaginęła. Niestety do dziś nie została znaleziona. UPS zapewne dzielnie stwarza pozory, że jej szuka a allegro dzielnie stwarza pozory, że ma cokolwiek w tej sprawie pod kontrolą.

To wszystko jest o tyle śmieszne (lub żałosne), że 20.2.2024 zamówiłem kilka rzeczy na Aliexpress i dziś 26.2.2024 ta paczka do mnie dotarła - Z