Można składać jakieś reklamacje na UberEats? Zamówiłem obiad o 14 i nie dotarł do teraz. Ukraińca pokazuje mi na mapce kilka kilometrów ode mnie i od dobrych 40 minut się nie porusza ani nie odpowiada na wiadomości.

#ubereats #uber #gorzkiezale #jedzenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to wiem akurat, a z Pl jakieś dokumenty będę potrzebował? Typu zaświadczenie o niekaralności? Bo nie chcę robić niepotrzebnie 800km po jakiś papierek, a może akurat jest ktoś kto już to ogarniał.
  • Odpowiedz
Miruny, jezdzi ktoś na #uber ?
Mam duzo wolnego czasu, nie chce mi się siedzieć w domu i pubie jezdzic autem. jazda głównie w dzień ew. Kilka godzin wieczorem w zależności od chęci. Mam stały dochód, prowadzę dg, mam swieze auto i duzo wolnego czasu, który chciałbym jakoś spożytkować. Ile można zarobić? Jakie plusy i minusy przy założeniu, ze traktujemy to totalnie bez napinki?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzaoPaulo Aktualnie już ciężko myśleć o tym jako o luźnym zajęciu dodatkowym. Samochód musi być zarejestrowany jako taksówka, co istotnie wpływa na ubezpieczenie i wartość przy odsprzedaży. Można oczywiście wynająć samochód od firmy, która ma flotę - ale to już nie będzie wtedy takie "bez napinki". Szczególnie teraz w trakcie epidemii, kiedy ilość kursów jest naprawdę mała.
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś jakie wymagania musi spełnić kierowca i auto, żeby jeździć uberem w Holandii? Szukam na necie ale cały czas wyskakują informacje o Pl. #uber #holandia #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś mocne kodziki na uber Eats? Czas wypróbować drwala w tym roku
Ewentualnie wymienię się za kodzik #pyszne 15/35
#ubereats
#uber
Nie nie interesują mnie kody dla nowych użytkowników
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gufi1315: Ja jeździłem w pyszne.pl na rowerze elektrycznym. 20/h plus bonusy od liczby zamówień w miesiącu. Wychodziło mi 28/h plus napiwki. Napiwków nie było dużo, myślę że około 1-1.50zł na godzinę wpadało
  • Odpowiedz
https://cyfrowa.rp.pl/globalne-interesy/54979-uber-z-wirtualna-kasa-tak-bedziemy-jezdzic-od-stycznia
"Uber i Elzab spodziewają się certyfikacji systemu w najbliższych tygodniach. – Jesteśmy bliżej zapewnienia trwałego i certyfikowanego rozwiązania e-fiskalizacyjnego. Testy w rzeczywistych warunkach pomogą nam wykluczyć ewentualne problemy – dodaje Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający w Uber Polska."

Ciekawy news. Może znowu podpompują do 8 zł. Elzab wychodzi z dołka. Jedyne co mogłoby zdołować kurs to ew. przesunięcia obowiązku posiadania kas fiskalnych. Ale biorąc pod uwage dziure w budżecie państwa i nowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj korzystałem z #taxi i wcale mnie nie dziwi, że firmy jak #uber wygrywają na rynku. Niestety złotówy są skazane na wymarcie i sami sobie na to zapracowali...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przeciwko78: ale ja nigdzie nie twierdze, że taksówkarze zarabiają fortuny, tylko, że sami się skazują na wymarcie jeśli będą tak oszukiwać i zachowywać się jak Pani z dziekanatu. Niestety odsetek takich kombinatorów jest spory i rzutuje na całą branże...
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś co teraz trzeba zrobić, aby móc jeździć na uberze i ile to potrwa? Prawo jazdy min. rok mam, 20 lat też i samochód.
#uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak apka #uber pokazuje, że są 4 miejsca w aucie, to naprawdę są cztery? Wiem, że na wiosnę weszło ograniczenie do 3 osób z powodu wirusa, bo obok kierowcy musiało pozostać wolne. Nadal to obowiązuje?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach