wpisy
Najnowsze
Archiwum
@lukasz890123: musi mieć włączony taksometr. jak jedzie bez taksometru, to nie ma paragonu i nie musisz płacić ¯\_(ツ)_/¯
@lukasz890123: On włącza taksometr by wbić zaniżaną stawkę z aplikacji jako cenę umowną, żeby wydać paragon.
@pawlo12369 musisz założyć taksometr + niebieskie blachy. Te ostatnie dostaniesz tylko wtedy, gdy masz już żółte.
- 0
No to wiem akurat, a z Pl jakieś dokumenty będę potrzebował? Typu zaświadczenie o niekaralności? Bo nie chcę robić niepotrzebnie 800km po jakiś papierek, a może akurat jest ktoś kto już to ogarniał.
Miruny, jezdzi ktoś na #uber ?
Mam duzo wolnego czasu, nie chce mi się siedzieć w domu i pubie jezdzic autem. jazda głównie w dzień ew. Kilka godzin wieczorem w zależności od chęci. Mam stały dochód, prowadzę dg, mam swieze auto i duzo wolnego czasu, który chciałbym jakoś spożytkować. Ile można zarobić? Jakie plusy i minusy przy założeniu, ze traktujemy to totalnie bez napinki?
Mam duzo wolnego czasu, nie chce mi się siedzieć w domu i pubie jezdzic autem. jazda głównie w dzień ew. Kilka godzin wieczorem w zależności od chęci. Mam stały dochód, prowadzę dg, mam swieze auto i duzo wolnego czasu, który chciałbym jakoś spożytkować. Ile można zarobić? Jakie plusy i minusy przy założeniu, ze traktujemy to totalnie bez napinki?
@RzaoPaulo Aktualnie już ciężko myśleć o tym jako o luźnym zajęciu dodatkowym. Samochód musi być zarejestrowany jako taksówka, co istotnie wpływa na ubezpieczenie i wartość przy odsprzedaży. Można oczywiście wynająć samochód od firmy, która ma flotę - ale to już nie będzie wtedy takie "bez napinki". Szczególnie teraz w trakcie epidemii, kiedy ilość kursów jest naprawdę mała.
- 0
@selenita66: no i wyjaśnione. Temat zamknięty, dzieki za info :)
@pawlo12369: https://www.uber.com/nl/en/drive/requirements/
No chyba coś tu znajdziesz, nie chciało mi się czytać
No chyba coś tu znajdziesz, nie chciało mi się czytać
- 0
Wszystko jest, dzięki.
- 0
- 0
@Gufi1315: Nie jezdze, ale jak nieraz rozmawiałem z kierowca to mówił, ze w weekend jest w stanie zrobić 700-800zl oczywiście od piątku do niedzieli. Tylko samochód w gazie najlepiej. Na ile to jest wiarygodne to nie wiem ¯_(ツ)_/¯
@Gufi1315: Ja jeździłem w pyszne.pl na rowerze elektrycznym. 20/h plus bonusy od liczby zamówień w miesiącu. Wychodziło mi 28/h plus napiwki. Napiwków nie było dużo, myślę że około 1-1.50zł na godzinę wpadało
https://cyfrowa.rp.pl/globalne-interesy/54979-uber-z-wirtualna-kasa-tak-bedziemy-jezdzic-od-stycznia
"Uber i Elzab spodziewają się certyfikacji systemu w najbliższych tygodniach. – Jesteśmy bliżej zapewnienia trwałego i certyfikowanego rozwiązania e-fiskalizacyjnego. Testy w rzeczywistych warunkach pomogą nam wykluczyć ewentualne problemy – dodaje Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający w Uber Polska."
Ciekawy news. Może znowu podpompują do 8 zł. Elzab wychodzi z dołka. Jedyne co mogłoby zdołować kurs to ew. przesunięcia obowiązku posiadania kas fiskalnych. Ale biorąc pod uwage dziure w budżecie państwa i nowe
"Uber i Elzab spodziewają się certyfikacji systemu w najbliższych tygodniach. – Jesteśmy bliżej zapewnienia trwałego i certyfikowanego rozwiązania e-fiskalizacyjnego. Testy w rzeczywistych warunkach pomogą nam wykluczyć ewentualne problemy – dodaje Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający w Uber Polska."
Ciekawy news. Może znowu podpompują do 8 zł. Elzab wychodzi z dołka. Jedyne co mogłoby zdołować kurs to ew. przesunięcia obowiązku posiadania kas fiskalnych. Ale biorąc pod uwage dziure w budżecie państwa i nowe
@wyleszczony: już +20% a po drodze dokupowałem xD
- 2
@MaxVerstapen @janpalonyjest : kupiłem dzisiaj jeszcze COMP (właściciel ELZAB). Licze na podobna sytuacje jak w lutym, gdzie obie spółki mocno urosły.
@nietrywialny: dobre porównanie ale ja pytam o coś innego.
taksówkarz to praca jak każda inna, nie sądzę żeby zarabiali jakieś ogromne pieniądze.
taksówkarz to praca jak każda inna, nie sądzę żeby zarabiali jakieś ogromne pieniądze.
- 0
@przeciwko78: ale ja nigdzie nie twierdze, że taksówkarze zarabiają fortuny, tylko, że sami się skazują na wymarcie jeśli będą tak oszukiwać i zachowywać się jak Pani z dziekanatu. Niestety odsetek takich kombinatorów jest spory i rzutuje na całą branże...
Orientuje się ktoś co teraz trzeba zrobić, aby móc jeździć na uberze i ile to potrwa? Prawo jazdy min. rok mam, 20 lat też i samochód.
#uber
#uber
@koczek213
1. Badania lekarskie
2. Badania psychotechniczne
3. Zaświadczenie o niekaralności
4. Taksometr
5. Kasa
1. Badania lekarskie
2. Badania psychotechniczne
3. Zaświadczenie o niekaralności
4. Taksometr
5. Kasa
- 0
Gdzie znaleźć w #uber kod zaproszenia dla nowego klienta? mam tylko konto pasażera
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
- 32
Jechałam raz uberem i #uber
źródło: comment_1605825386m8jqVjfweXGHpEilbTMgv2.jpg
Pobierz@gansipampek: mało śmieszne
- 0
@maein: Dla mnie tez
Jak apka #uber pokazuje, że są 4 miejsca w aucie, to naprawdę są cztery? Wiem, że na wiosnę weszło ograniczenie do 3 osób z powodu wirusa, bo obok kierowcy musiało pozostać wolne. Nadal to obowiązuje?




















#ubereats #uber #gorzkiezale #jedzenie