Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kierowca ubera akceptował przewóz i stoi w miejscu, nie odpisuje na wiadomości, nie odbiera telefonów. Co mogę zrobić? Jak ja analuje to pewnie stracę pieniądze?

#uber
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie, bo zastanawiam się czy w sylwestra nie warto by było na Uber eats pojeździc. Czy na eats też jest coś takiego że im więcej zamówień a mniej kierowców to większą stawka i lepsze mnożniki? Ktoś też planuje na sylwestra zebrać żniwa z Uber eats?
#uber #ubereats #lodz #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubekdudek: Przecież uber eats jest tylko do 23 więc połowa nocy Ci odpadnie :D A za dostawę zawsze tyle samo płacę więc raczej nie ma mnożników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@epll: @kubekdudek: mnożniki są, ale nie są dynamiczne tak jak na zwykłym Uberze, są po prostu stałe w danych godzinach, w danych strefach.
Eats mógłby działa nawet i 24/h, tylko żeby jakaś restauracja jeszcze była otwarta xD
  • Odpowiedz
  • 0
#uber

Można uberem przewieźć sama rzecz? W punkcie A zostawiam, a w punkcie B ktoś odbiera. Nic zabronionego. To ma być prezent.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uber bądź ktoś z innej tego typu firmy przytarł mi samochód i odjechał mam zdjęcie na którym widać tablice rejestracyjna i numer (kierowcy?).

Macie jakiś pomysł jak można dotrzeć do tego kierowcy?

#uber #ubezpieczenia #kolizja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, czemu niektórzy maja zniżki dla nowych użytkowników 30 ziko do zaoferowania, niektórzy 15 a ktoś nawet miał 45 na 50! to jest uzależnione od tego jak długo się ma konto? Ilości zamowien? Czy coś? #ubereats #uber #jedzenie #dostawa #szama
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Looking20: Widzę, dlatego piszę że 'dobrze ściemniają' a nie tylko 'ściemniają'. Nie spotkałem się jeszcze z takim kodem działającym - co nie oznacza ze nie działają. Mi się tylko w to wierzych nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdarza mi się czasem jeździć #bolt lub #uber po #warszawa i było by wszystko spoko, gdyby nie fakt, że 8 na 10 razy przyjeżdża koleś innym autem, niż jest podane w aplikacji, inny model, marka, inaczej zarejestrowane. Zawsze jak pytam dlaczego jest innym autem to słyszę tę samą odpowiedź, że "miałem wypadek i jest w naprawie" xD Jak to się ma potem do składania ewentualnych reklamacji,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach