Czy w mytaxi jeśli w menu obok darmowe przejazdy mam 50 zł na czarnym tle tzn ze jest ono do wykorzystania czy to informacja ile już wykorzystałem ? #mytaxi #taxi wołam też #uber
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilą zarejestrowałem się w #uber przez androida, nie podawałem adresu email. Zapomniałem podać kodu promocyjnego, nie wiem czemu, odinstalowałem aplikację i teraz nie mogę się nawet zalogować bez e-maila. Co robić, jak żyć? (,)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogarniam teraz ubera, widzę że są jakieś kody zniżkowe z których obie strony mają korzyść także chętnie przygarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uber
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Mam pytanie odnośnie Ubera. Z tego co wiem to aby zacząć pracę jako kierowca trzeba mieć skończone 21 lat i prawo jazdy co najmniej pół roku. Drugi wymóg jak najbardziej spełniony gdyż mam prawko ponad 1,5 roku, natomiast 21 lat dopiero za rok. Czy jest to bariera, której nie da się przeskoczyć?

#praca #wroclaw #uber #kierowcy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #praca #taxi

INFORMACJA DLA KIEROWCÓW I KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW UBER

Jeżeli ktoś nie jest zadowolony z rozliczania działalności jako kierowca Ubera, albo nie ma jeszcze na to pomysłu to proszę o kontakt na priv. Mamy rozwiązanie, które przygotowali kierowcy dla kierowców. Nie działamy ściśle zarobkowo jak firmy A4, iFirma, czy inFakt. Rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo, niskie koszty i wygodę przy wypłatach. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam #pytanie czy w #uber jest jakaś zniżka dla stałych użytkowników? Wiem, że jeśli podam komuś kod i się zarejestruje ale czy jest jeszcze inna możliwość by ją uzyskać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1mnew: nie ma, w ogóle uber mnie śmieszy tym, że podniósł ceny po czym obniżył je do starych i robi teraz marketing na nowe niższe ceny.. ostatnio jak zamawiam to tak często wskakują mnożniki, ze taniej mi jeździć przewozem rzeczy (czytaj nightriders).
  • Odpowiedz
Jest możliwość uzyskania kodu od kogoś na darmowy przejazd? Jeden wykorzystałam (od kogoś z wykopu) jak jechałam pierwszy raz w życiu. I się zastanawiam czy jest opcja na jeszcze jakiś ;) (nie znam się - jechałam tylko raz i jeszcze nie ogarniam)

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach