[ Zarejestruj się jako Głuchy kierowca | Uber ]

Aplikacja Uber łączy kierowców z pasażerami. Aplikacja poinformuje pasażera, że jesteś Głuchy. Nie martw się, że będzie chciał do Ciebie zadzwonić. Ta opcja jest wyłączona, pasażer może się z Tobą skontaktować poprzez SMS. Zarejestruj się na: https://get.uber.com/p/beethoven/


#uber #niepelnosprawni #gluchoniemi
WuDwaKa - [ Zarejestruj się jako Głuchy kierowca | Uber ]

 Aplikacja Uber łączy kie...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam prezent dla każdego. Prezentem jest kod do ubera, rejestrując się poprzez owe hasło mamy 2x50zl za free (jak zapłacimy za przejazd więcej to dopłacamy różnice, a jak mniej to reszta przepada).


Kod ważny do 30.04
#rozdajo #cebuladeals #uber #taxi #promocja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczywowewiadrze: jak wspomniał kolega wyżej, głusi mają wyczulone pozostałe zmysły.
Przykład z karetką: no to jeśli jakimś cudem taka osoba nie zobaczy sygnałów świetlnych odbijających się nie tylko w lusterkach ale i w otoczeniu, to zjedzie jak inni zjadą - na drodze co druga osoba nie jest głucha, więc argument z opóźnieniem dojazdu... ehh... idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zakazać głośnej muzyki w aucie (a co dopiero słuchawki na uszach!).
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: w warunkach gdzie można polegać wyłącznie na słuchu się po prostu nie jeździ - aż nie dowierzam, że można użyć takiego argumentu...
Nie ciągnę tego nawet dalej, bo po prostu Ty jesteś za tym aby jak najwięcej zakazywać (do tego opierając się na zupełnie absurdalnych przykładach).

Na koniec tylko dodam, że za tolerancyjnego się nie uważam, ale nie sprawiajmy niepełnosprawnym więcej problemów niż już mają - szczególnie w kwestiach
  • Odpowiedz
@MichalQ20: ja z Whatsup korzystam, ale duzo czesciej z surespot - nie chce na pejsbuku byc dostepny jak z kims pisze, nie chce instalowac fb messengera bo musze mu prawa do absolutnie wszystkiego w telefonie dac, nie chce na fb w archiwum rozmow miec. Ciekawe kto korzysta z messengera facebooka, jak tyle roznych lepszych appek do komunikacji jest
  • Odpowiedz
mozesz na emulatorze


@TheArt: Aaaż tak mówisz, racja! Ale już zgłosiłem ticket po prostu więc support (chyba nawet polski) powinien zareagować. O co mi jednak głównie chodzi to cała ta sytuacja - jak można do takiej pętli/luki dopuścić -.-
  • Odpowiedz
ej Mirki, Mirabelki, co to za wysyp jakichś uczciwych taksówkarzy ostatnio? Czy to ocieplanie wizerunku po tych akcjach z oblewaniem ubera czy po prostu moje wrażenie że te historie nagle pojawiają się cześciej? #taxi #uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zostać jako kierowcą Ubera - Warszawa

Który lepiej kupić? Kombi, hatchback czy sedan? Bo jeśli klient zbiera duży bagażu do lotniska, to chyba lepiej kupić kombi? Sam nie wiem.

#uber #warszawa #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach