Nk powie czy można w uberze płacić kartą z pekao? bo samą karte podpiąłem do konta ale przy transakcjach kartą na jakichś stronkach na kiju czasami muszę się logować jeszcze do banku żeby potwierdzić, nie wiem jak to w przypadku ubera jest, w biedrze czy coś jak zbliżeniowo klikam to nic nie trzeba.
#uber #kiciochpyta #pekao
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oto terminarz wszystkich rozpraw sądowych wobec kierowców UBER, jakie zostały wyznaczone do dnia dzisiejszego, z prośbą o rozpowszechnienie wśród zrzeszonych taksówkarzy oraz liczne uczestnictwo:

data rozprawy
dzień tygodnia
godz.
obwiniony
  • Odpowiedz
Mireczki czy ktoś wie czy jest jakiś kupon na przejazd 50 zł? W zamian mogę zarejestrować się z refa
#uber
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gali20: Ci kierowcy nawet internetu nie mają, więc po co się pytasz :)
Oby jak najwięcej było wypadków tych roboli 12 godzinowców, może uber wreszcie coś z tym zrobi (zlikwiduje spółdzielnie, zrezygnuje z Polski () )
  • Odpowiedz
Wydaje mi się czy jednak trochę uspokoiły się obywatelskie (xD) zatrzymania #uber w #lodz?

Jakoś tak cicho się zrobiło po tej akcji pod Kaliskim.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leeshay: pare tygodni temu sam mi pisałeś ze sprawy sa w toku i zaden wyrok nie jest prawomocny. Obiecałem cie przeprosić i przyznac ci racje jak cos sie zmieni. Widze ze temat stoi dalej w miejscu a ja ci dalej nie wierze. Dyskusja zatacza kolo, dziekuje pozdrawiam. Czekam na informacje w mediach o wysokich karach dla uberowcow wtedy znowu porozmawiamy. W tym momemencie dla mnie rozsiewasz tylko plotki i robisz
  • Odpowiedz
@iverek: Zniżka dotyczy jednego przejazdu. Jak kurs wyniesie 45 zł to w pierwszej kolejności zejdzie Ci kod na 25 zł czyli 20 zł musisz dopłacić. Jak nie chcesz nic płacić to przejdź pierwsze 10 km, powiedz, zeby kierowca się na chwilę zatrzymał i zakończył kurs, a następnie znów go zamów i jedź dalej za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak. Kupony masz tylko na konkretny rodzaj przejazdy. Uberowi nie opłaca się dawać zniżek na długich trasach, za dużo mogą na nich zarobić.


Brednie.

@iverek: jeden kupon - jeden przejazd. Kolejnosc kuponow idzie wg daty wygasniecia. Od najblizszego terminu do najdalszego.
Od kwoty przejazdu odejmuje kupon. W przypadku przekroczenia kwoty kuponu -
  • Odpowiedz
Ktoś pracował w #uber np w Trójmieście? Oferują swoje auto, trochę lipne zmiany bo aż po 12h i niby średnio 2500-2900 się zarabia przy 60h tygodniowo... myślę czy nie wziąć sobie do końća tego roku. Aaa i ponoć nie ma możliwości by kierowcy wlepiono jakąś karę za przewóz ludzi?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #wroclaw #gorzkiezale

człowiek jeździ uberem zadowolony , rano każdy wypachniony , trzeźwy aż nagle wpada jak oszalały #rozowypasek

Panie szybko do szpitala na borowską !!! mój tato umiera a ja chcę go jeszcze zobaczyć
i taki dziś smutny dzień miałem do końca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zainteresowanie przejazdami na terenie Śląska stale rośnie. W odpowiedzi na liczne głosy pasażerów i kierowców zdecydowaliśmy się na rozszerzenie obszaru, na którym działa aplikacja Uber! Już teraz aktywni kierowcy mogą logować się i otrzymywać zlecenia także z terytorium:

Rybnika,
Raciborza,
Wodzisławia Śląskiego,
Jastrzębia-Zdroju,
Morandill - Zainteresowanie przejazdami na terenie Śląska stale rośnie. W odpowiedzi ...

źródło: comment_DNj4ViHJJL9enkZxH7dnZQiTWtXfdSR7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach