Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Dlaczego sprzedaje #tesla
#teslabezciec tam znajdziecie odpowiedz

Niestety po pełnym miesiącu jazdy teselka na #uber stwierdzam, to auto nie nadaje sie na #taxi i niestety musze jezmienic.
Zbyt dużo cebulionow ucieka mi pomiędzy palcami, w czasie gdy ładuje auto.
Z moich obliczen wyszko ze nawet do 12k nok miesięcznie z samej soboty.
Także tego, powoli rozglądam się za autem! Nie wiem jeszcze jakie, ale coś wymyślę!

#norwegia #zagranico #przegryw

I pamietajcie Uber = HIF
localgoodness - #uberoslo 
Dlaczego sprzedaje #tesla
#teslabezciec tam znajdziecie od...
  • 40
@TuJaTy: nawet gdybym mial mozliwosc ladowani w garażu, tesl jezdze do pracy.
Tak biorę pod uwage koszta paliwa. Jeżeli dobiorę w miarę rozsądne auto, nie będzie tak zle. Jeździłem audi a4 w kombi, paliło mi jak smok, wiec wiem czego mam unikać.
@localgoodness: coś mieszasz.

530d są trzylitrowe (jeszcze), natomiast te z biturbo to są 525d i w piątkach miały 218KM (bo tam nowszych 231KM nie montowali).

mnie też się kombi nie podoba. 520d to się namęczysz tylko, nie chce się to zbierać. 525d nie jest źle, ale jak dla mnie czterocylindrowe nie pasują do piątek. 530d jedzie jak marzenie.
Nie za bardzo mam czas. Rodzina, dzieci. A poza tym uberuje tylko w 50% dla kasy reszta dla jezyka i troche dla rozrywki więc jeżdżę tylko w szczycie.
Z tego co widzę i czytam to posiadanie elbila bez dostepu do pradu w domu nie ma sensu.
@localgoodness: Nie rozumiem, mieszkasz w hytte w górach, że nie masz prądu? Czy też nie masz jak w swoim mieszkaniu/domu zainstalować Wall Connector? Nie znam się za bardzo, ale na stronie Tesli jest napisane, że można używać nawet z instalacją 1-fazową.