Cześć!
Dziś chciałem Wam przedstawić projekt, który razem z bratem (twórcą velomapa.pl) tworzymy od roku - Traveler Map.

Jak sama nazwa wskazuje, portal ma być swoistą mapą każdego podróżnika, zawierać miejsca warte odwiedzenia, a także posiadać zdjęcia, opisy i recenzje. W pierwszej kolejności skupiliśmy się na parkach, gdzie tak naprawdę zlokalizowane są najlepsze punkty widokowe oraz wyjątkowe miejsca na odpoczynek i bliski kontakt z naturą.

Na ten moment na stronie można znaleźć parki narodowe
Oskarqq - Cześć!
Dziś chciałem Wam przedstawić projekt, który razem z bratem (twórcą ...

źródło: 1

Pobierz
Oskarqq - Cześć!
Dziś chciałem Wam przedstawić projekt, który razem z bratem (twórcą ...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielizna termoaktywna, skład Poliester 85% Spandex 15%, cena 100 zł za komplet (koszulka z długim rękawem i długie spodnie).
Warto? Skład jest ok, czy szukać czegoś, gdzie będzie poliester, poliamid i elastan?
#turystyka #bielizna #sport #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie w Polskę/Czechy/Słowację uderzać, żeby porobić coś interesującego, ale wewnątrz? Aquaparki i Spa odpadają - są jakieś inne fajne zimowe miejsca, gdzie można spędzić fajnie czas i wypocząć, aktywnie lub nie, z dala od tej niepogody?
Normalnie bym poleciał na jakąś Maderę/Teneryfę, ale nie chwilowo zdrowie nie pozwala na latanie :(
#wakacje #turystyka #polska #czechy #slowacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #gory #decathlon #turystyka #trekking
Mirki, czas na zakupy. Szukam łachow na teraz i na zimę do codziennych wędrówek 10-15km i ewentualnie coś dłuższego w górach.
Nie chce pakować się w jakieś highendy, bo nie chodzę w ekstremalnych warunkach plus będę używał ich na codzień a spacery często z psem wiec ryzyko uszkodzeń jest.
Szukam wiec głównie kurtki puchowej i tu budżetowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grill-bill wszystko zależy od intensywności. Puchowke brałem od paru lat zamiast polara i jako druga warstwa i postojowka robiła robotę. Poza górami na wędrówki tez dawała radę jeśli temp poniżej 5st. Nigdy się nie pociłam w niej mocniej. Natomiast fakt ze na marszobieg się już nie nadaje. Wtedy softshell albo biegowe szmaty. Ale jak nie idę na pełny trening biegowy to wole coś ciepłego, ale nie za. Dotychczas w zimie miałem
  • Odpowiedz