Przewinęło się tu sporo wpisów o tym, jak to lekarze, pielęgniarki i reszta personelu medycznego w dobie koronawirusa ma ciężko i zasługuje na uznanie i wyższe wynagrodzenie.
To teraz jak to wygląda w rzeczywistości:
TL;DR
To teraz jak to wygląda w rzeczywistości:
TL;DR

























Mój #rozowypasek miesza monte przed zjedzeniem... Powinienem to przemyśleć?