@Harundo: @Szawagier: +1, nie wykorzystasz potencjału litra. Tor Radom objeżdżam cały na 2, na Słomczynie i Jastrzębiu zapina się 3, momentami 4. Jak chcesz jeździć tylko tor, to pomyśl na R3, Ninja 400 albo nawet nad jakimś PitBike.
  • Odpowiedz
Ktoś zna kogos kto nabył z #tor kartę podarunkową/debetową, etc?
Tak sobie latam po #darknet , patrzę co za cuda można tam dostać i zaciekawiły mnie karty, albo nawet całe pakiety, stąd pytanie?
Jak to działa i czy jest legit? Podejrzanie banalna sprawa ogolnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem nie ma co sie czaic, po prostu uzywasz swojego tel oraz maila i tyle. jezeli maja cie zlapac to zlapa cie podczas odbioru z paczkomatu, jezeli jakos pozniej mialby twoj numer tel wyplynac to juz bedzie po ptokach i nic ci nie udowodnia, twoj numer moze podac kazdy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki - Już niebawem zamierzam złożyć moje pierwsze zamówienie z naszej ukochanej #cebulka

- Aktualnie posiadam już skonfigurowany portfel (MoneroGUI) i konto na #binance na którym mam zamiar zakupić #monero #xmr

Jako iż jestem zielony w te tematy mógłby mi ktoś po skrócie wytłumaczyć jak wyglądają następne kroki
(Czyli od momentu zakupu monero na Binance --> Do sfinalizowania transakcji na #escrow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z 3 lata temu czytalem na #tor instrukcje w języku PL co robić na wypadek wojny, jednak nie mam pojęcia czy to forum do tej pory istnieje, ktoś widział kiedyś ten "poradnik" i wie gdzie go znaleźć?
#pytanie #cebulka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dean_corso: ale on faktycznie idiotycznie wpadł, zero bhp. z tego co pamiętam to z oficjalnego konta na stackoverflow pisał na temat swojej stronki i się coś tam wypytywał.
  • Odpowiedz
Siema, czy ktoś z Was jeździł po torze motocyklem i może pomóc kupić bilet?
Jestem z Wrocławia i szukam czego w tej okolicy, gdzie mogę pojeździć własnym motocyklem po torze.
Dzwonię przeglądam i niczego konkretnego nie mogę znaleźć, patrzyłem na tor w Poznaniu, w kamieniu śląskim, ciągle gdzieś odsyłają nie mam pojęcia o co chodzi.. albo jestem na tyle durny i nie potrafię tego znaleźć po prostu :d

#motocykle #
Szawagier - Siema, czy ktoś z Was jeździł po torze motocyklem i może pomóc kupić bile...

źródło: comment_1658150991y1MCfG2nqFGlVZQfbxsxLT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpisz w google: speed Day, crmoto, motorraid, tanie torowanie, drunk ninjateam, 3mm, więcej nie pamiętam tak odrazu ale na bank jest tego wiecej. Kolejność przypadkowa.
  • Odpowiedz