Wpis z mikrobloga

Wyszła spora aktualizacja Biblii Darkmarketów.

Jej pierwsza wersja została stworzona 4 lata temu i wciąż jest rozwijana. Ma to być takie rozbudowane FAQ ze wszystkimi informacjami potrzebnymi w jednym miejscu. I w zasadzie jest już jest porządnym i rozbudowanym źródłem. Znajdziecie tam wiele informacji na temat dobrych praktyk ogólnego korzystania z darkwebu.

Jest bezpieczna do przeglądania, w formie zwykłego htmla. Po rozpakowaniu odpalasz lokalnie index.html i to wszystko.

Tutaj wrzuciłem do pobrania: https://anonfiles.com/v2Z1Ra90y1/bible_zip

Pamiętaj że nie powinieneś nigdy ufać niczemu z tej tematyki pobranemu z clearnetu. Nie szukaj tej biblii ani żadnych linków do tor, lub innych informacji nigdzie w clearnecie. Traktuj to tak że każdy chce cię oszukać, bo tak jest... Polecam niedawny wątek z przykładem na mirko.

Więc skąd brać informacje, albo adresy skoro nie można niczemu ufać? Jedynym prawilny źródłem jest forum dread. Zapamiętaj - dread twoim przyjacielem i jedynym zaufanym źrodlem informacji.

Dlaczego można mu ufać? Jest on prowadzony przez osobę z wieloletnią reputacją a jego model biznesowy opiera się na rzetelnym forum. W przeciwieństwie do reszty, która zarabia na oszukiwaniu, on stworzył forum gdzie reklamuje tylko rzetelne markety i usługi. Jeżeli coś jest nie tak, spada od razu. Tam również przebywają admini tych stron. Jest to opłacalne. Użytkownicy korzystają z niego ze względu na to że jest rzetelne a marketom opłaca się na nich reklamować, bo tam są użytkownicy... Markety, dread, użytkownik zadowoleni. Korzystne dla każdego.

Skąd pozyskać legitny adres do dreada skoro nie możesz ufać niczemu co wygooglujesz? Jedynym miejscem z legitnym linkiem jest wpis z wikipedii. W samej Biblii też jest, ale Biblię powinieneś pobrać z dreada i zweryfikować sumę kontrolną a nie ode mnie. Moja wersja jest niezaufana i nie możesz jej ufać ¯\_(ツ)_/¯

Umieściłbym podpis sumy kontrolnej, żebyś mógł zweryfikować moją wersję, ale żeby mieć pewność że to legitny podpis, przecież musisz i tak go zweryfikować na dreadzie. Nie ufaj mi, mogę chcieć cię #!$%@?ć i podrzucam fejkową biblię (σ ͜ʖσ)

#bitcoin #kryptowaluty #linux #tails #tor #darknet #monero
cyberpunkbtc - Wyszła spora aktualizacja Biblii Darkmarketów.

Jej pierwsza wersja ...

źródło: comment_1664392262OmMB0xQpgvkxHxhhynxbfB.jpg

Pobierz
  • 7
@cyberpunkbtc: ja kiedyś robiłem własne płytki bootujące z linuxem i używałem neta tylko w takim sandboxie, wtedy jeszcze nie było talis ale mi przeszło, teraz wiem że NSA od razu wie kiedy odpalam tora bo mam ten sam schemat zawsze hehe, ja wiem że oni wiedzą, oni wiedzą że ja wiem, traktuję ich jako mój wentyl bezpieczeństwa gdyby ktoś chciał mi kiedyś coś przykleić