Wpis z mikrobloga

Cyber nadaje:

Cyber z 5 #!$%@? :D Te dwa zielone konta, glapy i buy_bitcoin to musi być multi cybera. #!$%@? że nigdy nie ukrywa które jest jego konto i że te dwa to napisały z kilka postów po jednym zdaniu... "#!$%@?" :D

Nigdy nie ukrywałem ze mam multi, ale każde powstawało w celu ominięcia bana i nigdy nie miałem kilku jednocześnie idioci. W ogóle po co? Gdybym nimi pomagał sobie w dyskusji czy #!$%@?, to bym rozumiał że możecie dochodzić do takich wniosków, ale co mi dawały te dwa multi niby? według was?

⚡⚡⚡ https://streamable.com/w9tpxi ⚡⚡⚡


A jacy głupi #!$%@? byliście jak plaisant dostał bana po tym jak napisał mojego grypsa niby. Że to za niego :D

Tak #!$%@?. A wis dalej wisi nieruszony, tylko pierwszy raz dali komuś nbana za to że przekleił mój wpis na prośbę.

On tego bana dostał za kilkukrotne wrzucanie linków do piracvkiej tv geniusze.


Na wypoku to przecież standard że mody dają bany wybiórczo. Jak masowo zielonkę spamuje się to dają dla swojego świętego spokoju. Nawet jak ktoś niewygodfny to dają multi co jest tradycją przecież i co chwilę tak robią.

Nie no, multi w celu ominięcia to nigdy nie ukrywałem. Przeciwnie, rozgłaszam wszyskim że nmogą zakładać homonto bo będzie orańsklo.

Ja dostaję bany za bluzgi, albo za rozdawanie BTC, nie za multi idioci. Tio multi przez bluzgi i za #!$%@? tym shiciarzy.

Jak te przegrywy zawsze liczą żeby tylko kazdy w[pis udało się ubić, bo przecież są rozjeżdzani bez przerwy. A po banie i masowym usunioeciu to w ogóle w spazmach biegają i mopga juz na luzie ściemniać że za jakieś obligacje sawadoru sie #!$%@?łem, albo jakieś otranie wasze, bo teraz nie widacv niby moich wpisów. Spokojnie dziewczynki. Cyberek potrafi ogarniać ino internet. Wykop co jakiś czas generuje dynamiczne strony na każdym tagu w innym formacie, których linki się nie pojwiają nigdzie. Każdy framework w standardzie generuje wołacie bota google po stworzeniu jakiejś strony, że powstała nowa i żeby ją zaindexował. Te dodtkowe strony w formacie, to snapshooty różnych tagów z różnych chwil. Jeżeli się wie jak je odszukać i odpyta się o nie cache googla, to można wiele wpisów uratopwać :D

To jest kopia z pamięci podręcznej Google adresu https://www.wykop.pl/tag/bitcoin/wszystkie/next/entry-67107221/. Zdjęcie przedstawia stan strony z 15 Sie 2022 18:10:47 GMT.

Smarujcie dupska, bo moze tam mnie ocenzurowali masowo, ale sporo uratowałem. Ciśnijcie kit i sobie trzepcie i tak skończy się jak zawsze. Jesteście dla mnie za głupi :D


I WYPRASZAM SOBIE ZE CYBER WCZORAJ ROBIŁ BURDEL NA TAGU Z 5 KONT JEDNOCZESNIE!

JA SAM JEDNYM KONTEM POTRAFIĘ TAKI BUDEL OGARNIAĆ!


#bitcoin #kryptowaluty #gielda #tor #afera
Pobierz
źródło: comment_1660894829fL7St9XGbPeicEVDcDbGwb.jpg
  • 6
Cyber nadaje:

Na wypoku to przecież standard że mody dają bany wybiórczo. Jak masowo zielonkę spamuje się to dają dla swojego świętego spokoju. Nawet jak ktoś niewygodfny to dają multi co jest tradycją przecież i co chwilę tak robią.

Nie no, multi w celu ominięcia to nigdy nie ukrywałem. Przeciwnie, rozgłaszam wszyskim że nmogą zakładać homonto bo będzie orańsklo.

Ja dostaję bany za bluzgi, albo za rozdawanie BTC, nie za multi idioci.
@fervi: tyle emocji na temat jakichś gównowojenek na wykopie xD
ja jak akurat nie czytam to w ogóle o wykopie nie myślę, polecam ten styl życia. Zamiast emocjonować się na temat wykopu i walić wall of text w jakimś innym miejscu można np. wyjść na rower, dzisiaj i wczoraj dobra pogoda w Polsce

(nawet tego co napisał nie czytałem - lol)