Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tor #cebulka #darknet #narkotykizawszespoko
Potrzebuję maila w clearnecie, którego można założyć i obsługiwać bez problemów przez tora, który jednocześnie jest kompatybilny z paczkomatami, a do jego założenia nie jest wymagane podanie numeru telefonu.
Z pół roku temu po wielu bojach udało mi się z int.pl, ale tylko raz i nie wiem jakim cudem. Outlook da radę bez problemu założyć, ale potem banują za dziwną aktywność. Wszystkie inne, popularne albo w ogóle nic się nie da zrobić albo wymagają telefonu/kontaktu z pomocą techniczną.
Ewentualnie jakiś skuteczny #vpn, który by działał najlepiej przez przeglądarkę.

Biorę od każdej drużyny worek cebuli i słucham państwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630e5929a07f85290e3ce98d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
OP: @NaczelnyAgnostyk smuteczek na pewno
@NKPL nie działa, tak samo jak int.pl
@paczkizmefedronem dzięki, chociaż sądząc po nicku mam mieszane uczucia, z jeden rabin powie fachowiec, drugi podpucha panie antyperspirancie
@COVID-21 nie wiem, nie znam się, jestem tylko sezonowym amatorem psychodelików, ale będę patrzył w tym kierunku
@ashitmen nie znam się, ale wydaje mi się, że rodzi to pewne problemy, tzn. trzeba czysty telefon, którego lepiej nie używać w pobliżu normalnego